Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akar mostanság mindenki...

Miért akar mostanság mindenki 30 fölött gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 21:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
47%

undorító ahogy a fiatal anyukákról beszél itt a többség. irigyek vagytok mert mások már fiatalon megtalálják a megfelelő párt és fiatalon dolgoztak? miért kötelező a diploma?

24 évesen szültem a tervezett fiamat, előtte 3 éve dolgoztam egy multi cégnél, ahol karriert építettem (a 3 évem alatt 3 pozíciót léptem előre), és a párommal is 4 éve voltunk együtt amikor megszületett. és van egy saját közös lakásunk a párommal.

felháborító, ahogy beszéltek, hogy aki 30 alatt szül az csak segélyre, vagy a szülei nyakára szül. gondolkozzatok már, miért kell megbántani a másikat? soha nem bántottam a 30 feletti anyukákat, több ismerősöm is 30 felett szült. akkor nektek miért kell a másikat bántani? mert hamarabb sikerült olyan körülményeket teremteniük ahova megszülethet egy baba? igen is keményen dolgoztam és sok felettem író fiatal anyuka is, és kikérem a többi 20 alatti anyuka nevében ezeket a sértegetéseket.

2014. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
31-es! Bár én nem fröcsögtem és pont nem izgattam magam amiatt, hogy valaki 20 évesen szült, de azt azért tegyük hozzá, hogy a tiéd magyarországi viszonylatokban nézve egyedi és követendő példa, a többség viszont nem olyan, mint Te. Szerintem ezt te is tudod magadtól. Igenis, a legtöbb, 20 alatt anyává váló nő karrier, önerő és minden nélkül vállal gyereket, már csak azért is, mert a mai világban az ember 20 éves korára a legritkább esetben teremti meg azt az anyagi háttért, amire más 30 éves koráig vár. 24 évesen már azért nem vagy annyira nagyon fiatal, hogy ezek a lehetőségek ne legyenek meg, emiatt a felháborodásod nem is értem, mert azt gondolom, a legtöbb fröcsögő válasz kifejezetten a tini anyukáknak szólt, nem személy szerint ellened. Ezzel persze nem bevédeni akarom őket, egyáltalán nem is értem miért kellett a kérdésből ezt kihozni, csak gondoltam szólok, hogy most olyasmit vettél magadra, ami nagy valószínűséggel nem is neked szólt.
2014. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
34%
Jaj ez a multiban így úgy befutottam érettségivel olyan általános dumává vált. Mekiben takarítónőből lett sült krumpli sütő abból meg pénztáros aztán megvan az előrelépések.
2014. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
56%

31. kinek mi az igénye ugye bár

Nekem ne mondja senki hogy 18-20 évesen érett az anyaságra.

2014. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
44%

Köszi 32-es de az utánad kommentelő miatt írtam amit írtam mert ilyen emberek vannak.. És többen kifejezetten nem a tinikről írtak hanem a 30 alattiakról.

33-as savanyú a szőlő? Nem meki, hanem egy telekommunikácios cég és nem pénztáros hanem mentor és tréner. Nem leszel sikeresebb attól hogy másokat lenézel csak szólok, meg kell dolgoznod érte...

2014. okt. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, én is dolgoztam régesrég call centerben, hagyjuk már, h ott kik a mentorok és trénerek...pár hónap alatt bárkiből lehet mentor meg tréner...
2014. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
30%

süt belőled az irigység 36-os. miért fáj, hogy a 35-ös fiatal, sikeres anyuka? ha te nagy ember vagy akkor örülj annak, és akkor nem értem a bunkó stílusodat, ha meg nem, akkor tessék célként kitűzni magad elé.

komolyan néha szörnyülködve olvasom, hogy ilyen stílusú emberek anyukák. szegény gyerekek :-(

31 éves anyuka

2014. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!