Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok az önző...

Tényleg én vagyok az önző amiért zavar? (többi lent)

Figyelt kérdés

28 hónapos a fiam.

Engem már az is idegesít ha szájon puszilják szóval szoktam is mondani az embereknek, hogy az arcán puszilják meg. Ezt mindenki megérti. Az anyósom szarik rá még betegen is össze vissza puszilgatja. Nem egyszer förmedtem már rá hogy ha azt nem képes megérten hogy ne puszilja szájon legalább arra legyen esze hogy betegen ne csókolgassa.

De a tegnapi mindent vitt... Nálunk voltak a hosszú hétvégén. Este fürdettem a fiam. Megkérdezte nézheti e, mondtam hogy persze!

Jó oké után lehoztuk letettem az ágyra míg össze szedtem a cuccokat mellette ült anyósom. Megfordultam mit látok a kis fütyiét puszilgatta. Rögtön mondtam neki hogy ezt ne mert én se csinálom más se tegye. Csak folytatta mondván de hát olyan ennivaló erre mondtam hogy akkor a hasát puszilgassa erre olyat mondott hogy állam leesett: Ne szólj bele mit csinálok vele ő az én gyerekem is! Hát nekem sem kellett több kiszaladt a számon egy elég csúnya mondtad..

A lényeg az volt hogy annyira az övé mint hogy az én gyerekem a masik fia gyereke...

Erre megsértődött és haza indult. Egyszerűen nem tudom felfogni miért nem lehet tiszteletben tartani azt amit a gyerek szülei mondanak? Más miért érti meg azt amit kérek tőlük a gyerekkel kapcsolatban?

Vagy én vittem túlzásba? Bocsánat hogy hosszú lett.



2014. okt. 26. 20:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom a fütyét puszlgatta nagyon durva!!Ezek után én be sem engedném addig amíg benem fejezi ez azért tényleg sok. Igezad van!!Az eszem eldobom mik vannak.
2014. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
*Fütyijét
2014. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, szerelmes a fiadba kb. ez beteges.
2014. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

én már a szájra puszinál pofán csaptam volna,az biztos.

Anyós addig megy el amíg hagyod,neked kell meghúzni a határokat.

Én itt befejezném a kapcsolattartást amíg észhez nem tér,és meg nem ígéri,hogy úgy csinálja a dolgokat ahogy én akarom.Addig meg mehet a sóhivatalba panaszkodni.

2014. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva!!! Jogosan akadtál ki!
2014. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted hogy elkuldted, egy percig se sajnald. Nem normalis ez a no, kezeltesse magat.
2014. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
A párom (saját fia) is azt mondta hogy ha nem tetszik valami szóljak rá. Hát nem kell kétszer mondani. Azóta egyszer akart hívni rá nyomtam a telefont.
2014. okt. 26. 20:21
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy önző... Igazad van!
2014. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%

Beteg ember az anyósod. De a legeslegrosszabb fajtából, ezek után kategorikusan eltiltanám a gyerekemtől.

De örökre, frankón és nem érezném túlzásnak.

2014. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez a nő beteg, nem hagynám többet kettesben a gyerekkel az biztos.
2014. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!