Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párom előző...

Mit tegyek a párom előző kapcsolatábol lévő gyerekkel h ha már most ugy áll a kis tesóhoz h ha már most utálja?

Figyelt kérdés
.23hetes kismama vagyok és nagyon félek mert a páromnak van egy 7éves kisfia nem velünk él két hetente jön hozzánk és most h kis tesója lesz egyre undokabb minket próbál szétszedni a babámra meg eléggé ijesztő dolgokat mondd amitől félek h be is fogja tartani és bármi kárt csinálna a babámba.
2014. nov. 1. 18:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen a kicsi már ezt is mondta h akk vele nem lesz foglalkozva. Hat meprobalunk mindent ennek az erdekeben mert en tudom h milyen rossz igy felnoni :/ koszi a tanacsot.
2014. nov. 1. 23:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet beszélni egy 7 évessel (jó esetben, úgy értem, ha nem tök hülye) ha az a gondja, hogy vele nem lesz foglalkozva, akkor szépen elmondanám neki és természetesen a párodnak is el kellene mondania neki, hiszen ő az apja, hogy ez nem így van, attól, hogy lesz egy kistesó, attól ő még ugyanolyan fontos. Ha viszont tényleg fenyegetőzik, hogy bántani fogja a kicsit, akkor nagyon keményen lépnék fel vele szemben és megmondanám, hogy ilyen még csak eszébe se jusson, a testvéréről beszél, rendesen leszidnám, de azért azt is értelmesen, ne csak azt lássa belőle, hogy kiabálnak vele. Ha 3 éves lenne, akkor természetesen nem ezt tenném, de most egy iskolás gyerekről beszélünk, elvárható, hogy ne magyarázzon hülyeségeket és nem is hagynám neki.
2014. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!