Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mit dolgoztok ami...

Anyukák, ti mit dolgoztok ami összeegyeztethető a bölcsivel, ovival?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Magániskola-irodai munka,szuper jó főnökkel. Fél 8-ra fogom a kicsit bölcsibe vinni,hogy fél 9-re beérjek,kb fél 2-2-ig leszek így max 3-kor el tudom őt hozni,ha marad még munka itthonról megcsinálom (levelezés,adatok felvitele).
2014. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Itt senki sem dolgozik csak tengi-lengi munkát végez?
2014. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mit értesz tengi-lengi alatt? Nálunk órabérre megy a fizetés/teljesítmény, ugyanannyi munkát végzek el egy óra alatt a 4 órás munkaidőmben, mint más aki 8 órában van bent. Ugyanazt a feladatot végezzük ugyanolyan ütemben, csak ennél fel lehet állni bármikor, hogy mára vége.
2014. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12. válaszolónak.

6. vagyok- a banki elemző.

Hát kikérem magamnak a tengi-lengi munkára vonatkozó bántó megjegyzésedet, de azt gondolom, hogy sem az IT-s, sem a tanárnő nem végez ilyen munkát, sőt mindegyik értékteremtő.


Te egyébként mit dolgozol? Mert erről nem esett szó, csak a mi leszólásunk volt a célja a kommentednek.


Egyébként jöhetsz ide hozzánk dolgozni, vesznek fel szakértő kollegákat, ki lehet próbálni. Van pár feltétel, de ha neked tengi-lengi szintű a munkám, akkor bizonyára kapásból megfelelsz neki. Vagy mégsem?


Olyan normális hozzászólások voltak eddig, nem is értem, mi vezetett téged arra, hogy ismeretlenül beszólogass- ha ez okoz neked örömet, akkor meg csak szimplán sajnálom :)

2014. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Itt senki sem dolgozik csak tengi-lengi munkát végez?"


Mit írtam, szociális munkás vagyok. Ha neked ez tengi-lengi, ám legyen, de szerintem ha két napot eltöltenél nálunk, sírva könyörögnél, hogy inkább elmehess csirkét belezni, vagy árkot ásni, vagy a fene tudja, hogy neked mi számít még igazi munkának. Én mondjuk marhára szeretem a munkámat, nem véletlenül tanultam azt, amit, de a hajléktalanellátás nem való mindenkinek.

2014. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én pedig a pénzügyben dolgozó vagyok. Mi is szeretjük a munkánkat és tengi-lenginek semmiképpen nem nevezném. Ha másnak mégis annak tűnik, akkor javaslom más is végezzen el 2 diplomát és az egyéb továbbképzéseket és akkor nyugodtan élvezheti a "tengi-lengi" munkaidejét jutalmúl. Én spec. a szociális munkásokat is nagyra értékelem, a legjobb barátnőm is az, és ő is szereti. De attól még, hogy te ilyet szeretsz dolgozni, mi meg mást, az nem jelenti azt, hogy bármelyik tengi-lengi munka lenne.
2014. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat félreolvastam!! , azt hittem első olvasásra, hogy a szociális munkás kommentelte a "tengi-lengi"-s hozzászólást.


De a lényegen nem változtat, ami pedig az: hogy akármi is a munkája egy anyának, szerinem itt egyik sem tartozik ide és egyébként sem lehetne láblógatásnak nevezni egy nő egész napos teendőjét, mert munkánk kívül gondolom nem kell sorolnom mi vár még ránk.

2014. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!