Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatalnak kinéző anyukák!...

Fiatalnak kinéző anyukák! Titeket nem zavar, hogy mindenhol le "sziáznak"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy engem már nagyon zavar,hogy bemegyek a boltba,ruha üzletbe,henteshez stb... és köszönök,hogy jó napot kívánok,és az a válasz rá,hogy szia,meg helló.

Tudom,hogy nem nézek ki többnek 16-nál,de akkor is.

Direkt azért köszönök jó napot kívánok-ot és nem csókolom-ot,hogy észre vegyék,hogy nem tini vagyok,de semmi.

Ha a lányommal megyek vásárolni (2 éves),akkor meg jön a "sziasztok",mintha tesók lennénk...

Egyre jobban zavar.

Amugy 27 éves vagyok.


2014. nov. 13. 22:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

én szerettem :) most 31 vagyok, gondolom azért már nem a feltételezett korom miatt sziáznak, de tök jól esik :)

oviban a gyerekek csókolomoznak, hát nem őszinte a mosolyom :D

2014. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%

Én kifejezetten örülök ha sziát köszönnek, nem pedig jó napotot.

31 vagyok

2014. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
38 vagyok és nem zavar . Bár alapból én is tegeződök.
2014. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Örülj neki, hogy fiatalabbnak néznek! Én 40 vagyok, és az üt ki, amikor nálam fiatalabbak csókolomot köszönnek nekem. :)
2014. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 piriiiiii ***** válasza:
83%

Mivel jobb a formális magázódás? Attól még, hogy gyereked lett, nem lettél elzárva a többi embertől. Én tökre örülnék ennek.

Egyébként bocsi, de nem vagyok anyuka, szóval nem is írhatnék ide... :D

2014. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%

Örülj neki, ha ilyen szerencsés a genetikád.

Engem még 20 évesen idegesített, hogy 16-nak néztek, 30 évesen meg 20-nak, de megszoktam.

Most 44 vagyok, és ha a kamasz gyerekeimmel végigmegyek az utcán... A legnagyobb fiam 16 de 18-nak legalább kinéz, megszólal az üzletben: Anya nézd csak! Erre a körülöttünk állók mind felkapják a fejüket: anya?

Sokan mondták már, nem nézték ki belőlem, hogy ekkora gyerekeim vannak. Pedig későn szültem, 26 évesen először.

2014. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem magam,mintha ezzel kis senkinek néznének,gyereknek...

De lehet,akkor én fújom ezt fel. :(

2014. nov. 13. 22:29
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
en 26 vok 3 gyerekem van , de a mai napig vinnem kell magammal a szemelyimet ha a dohanyboltba megyek, mert mindenhol elkerik. : D amugy meg volt mar olyan is mentem a 7 eves lanyommal az utcan es jott egy csapat fiu velunk szembe. Kb 13-14 evesek lehettek. Majdnem beleestem az arokba mikor csokolomot koszontek.: D
2014. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. A munkahelyemen is sziával köszön az ügyfelek nagy része, és sokszor kértékmár, ha először láttak, hogy irányítsam át őket másik munkatárshoz, aki nem gyakornok (bankban dolgozom). Ezen sem idegesítem fel magam. Inkább örülök, hogy a terhesség, szülés, éjszakázás nem viselt meg annyira, hogy idősnek nézzek ki. Pár év múlva még visszasírod, hogy kevesebbnek nézzenek.
2014. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 45 múltam, de előfordul, hogy lesziáznak.
2014. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!