Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 19 éves...

Normális az, hogy 19 éves vagyok és egyszerűen megőrülnék ha most terhes lennék vagy lenne egy gyerekem?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy nincs bennem anyai ösztön? Van a családban kis baba meg kis gyerek, szeretek velük játszani, meg elvagyok ha vigyázni kell rájuk vagy valami, de ha nekem lenne megőrülnék. Még a gondolattól is kiráz a hideg. Főiskolás vagyok mondjuk, tehát még van legalább 2 évem, de akkor is félek, hogy nincs bennem semmi anyai. Még a macskám ellátásában is anyukám segít :)

Ez baj???


2010. jan. 31. 20:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ahogy érzel, még fiatal vagy, tapasztalatlan. Okosan gondolkozol, tehát először tanulsz, kialakítod az egyéned, Önmagad megvalósítod lelkileg, fizikailag. Én 29 vagyok, nem fogtak meg a gyerekek, most kezdek gondolkodni, hogy érdemes lenne, de ez csak azért van, mert megtaláltam életem párját... de még így is várnék 1 évet:) Nyugi:)
2010. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!