Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma mondtam el legjobb barátnőm...

Ma mondtam el legjobb barátnőmnek, hogy babát várok. Nem gratulált nem kérdezett semmit. Annyit mondott "gondoltam"!?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltatok volna? Zavaromban el kezdtem másról beszélni, hogy megtörjem a csendet. Elég kínos szituáció volt.
2014. dec. 9. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam. Gyerekkori, de nem legjobb barátnőm újságolta a hírt, hogy a második babáját várja. Elmosolyodtam. És megállapítottam, hogy akkor igaz a hír, amit a szüleimtől hallottam. DE akkor nem tudtam rávágni, hogy gratulálok :(

Ugyanis mi is próbálkozunk a babával, de nem jön :( és olyan igazságtalannak éreztem abban a pillanatban....

DE egy hét múlva, már feldolgoztam, és tudtam örülni neki :) kérdezgettem, hogy van, meg minden...és gratuláltam is.

Adj egy kis időt neki! reméljük ő is magától mondja majd!

Ha fordítva történt volna...biztos leblokkoltam volna én is.... és rosszul esett volna....

2014. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Még csak 6 hetes vagyok. Nem tudhatta senkitől, mert senki nem tudja. A szüleinknek mondtuk csak. Szeretne babát. Jövőre kezdenek próbálkozni. Nem haragszom csak meglepődtem.
2014. dec. 9. 14:04
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Akkor arra tudok gondolni h mivel ok csak jovore fognak probalkozni es mintha te csak gyorsan hamarabb teherbe estel volna. Ez nem lehet a gond? Mert ez a gondoltam kifezejezes ilyenekre utal.
2014. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem eszembe jutott egy másfajta történet is,

bocs, jó, hogy nem ilyenek vagytok, de ez is létező szitu


egy ismerős csaj borzasztó, önsors rontó életet él, mindig börtöntöltelékekkel áll össze, akik őt is lehúzzák, verik. A szülei tartják el 40 éves korában is, sehol nem találja a helyét. Ez a pasija is veri ... olyan se veled, se nélküled kapcsolat...

Bejelentette boldogan, hogy ettől a pasitól terhes, és "legalább ez a gyerek lesz neki az életben".

Hát, csak a gyereket tudtam sajnálni ! :(

2015. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!