Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom azt szeretné, ha a...

Párom azt szeretné, ha a keresztlánya kisfia ma nálunk aludna. Hogyan beszéljem le erről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az anyuka engedné, de én nem tartom jó ötletnek. A baba éjszaka tv-t néz én meg nem merem egyedül hagyni amíg mi alszunk. Meg, hol is aludna, nincs kiságya. Mi a véleményetek?
2015. jan. 4. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De, a Jimjam-en egesz ejjel megy mese.

Csak úgy engedném meg, ha ejjel alvás lenne es nem mese. Más helyen van, ahol mások a szokások, ennyi. Egy ekkora gyerekkel még el lehet hitetni, hogy elromlott a tv vagy elveszett a távirányítója, es ma ejjel nincs mese, hisztizik egy sort majd csak elalszik egyszer.

Amúgy meg tenyleg mi értelme az egésznek, ha ágya sem lesz a gyereknek? Jöjjön át napközben, jatszatok vele, aztán este vigyek haza. Mellesleg egy 2 évesnek (aki egyébként mar nem baba) minek idegen helyen aludni, főleg ha ilyen rossz szokásokat alakítottak ki nála, ráér 4-5 evesen másnál aludni.

2015. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Istenem, miért hiszitek már el ezt az egészet. Egy két éves, vagy alig két éves baba jó formán még beszélni sem tud, nem, h hisztizzen amiatt, h éjszaka nézhet-e mesét vagy se. Vagy nem lehessen ágyba tenni, h aludjon, mert jujj, ő parancsol már most az anyjának. Ne vegyétek már be!
2015. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!