Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen rossz szokásaitok vannak?

Milyen rossz szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés

Másnak is vannak olyan hülyeségei, amiket csak azért csinál, hogy megkönnyítse a saját dolgát?

pl. hagyja, hogy játsszon a gyerek evés közben, mert egyébként nem hajlandó enni?

Vagy ti mindig követitek az elveket?


2015. jan. 5. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

az elején nagyon jó evő volt. és egyszer csak nem kart enni, csak akkor ha nyomkodhatta a telefont vagy szólt a kakukos óra vagy ha mehetett közbe.mivel én állandóan agodtam a súlya miatt mindent megengedtem csak egyen...

de nem szabadott volna... már nagyon megbántam hogy nem voltam következetes.

a második gyerkőcnél nem követem el ezt a hibát.

2015. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rossz vagy nem rossz szokás, nézőpont kérdése. Nálunk például lehet pici játékot asztalhoz hozni evés közben, odatenni a tányér mellé, mintha ő is enne. Másnál ez főben járó bűn, én meg úgy gondolom, annyi mindenkre kell koncicinálnom azt a gyereket, miért ne engedjem meg neki azt, ami se nem zavar, se nem veszélyes, se semmi.

Például hétvégén én is szeretek ágyban reggelizni, uram behozza tálcán a kaját, kávét, nincs is annál jobb. Ettől még nem érzem, hogy barlangi medve lennék. Csak épp kiképzőtiszt sem.

2015. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem is az, inkább olyasmire gondolok, amiről nehéz utána leszoktatni.

Sajnos nálunk is az van, hogy nehezen eszik, és lassan mindent megteszek, hogy végre egyen, pedig nem kellene. De ki ne aggódna, ha a gyerek napok óta alig eszik?

2015. jan. 5. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!