Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megkapjam a...

Kocka Cyca kérdése:

Mit tegyek hogy megkapjam a gyermekem szules utan?

Figyelt kérdés

32hetes terhes vagyok. a gyamugyes mar fel keszitett arra hogx nem hozhatom haza a gyermekemet a korhazbol ha megszultem! eloszor a lakasra hibatkozott,hogy ez egy pince. igen az ,de be van szigetelve ,60cmes fal van ,van benne szenyviz ,viz ,villany ,es lakoepuletnek van nyilvantartva! de neki ez nem tetszik.. mindig rend es tisztasag van!!!

utanna mar az volt a kifogasa hogy mi

a parommal nrm vagxunk szulonek alkalmasak!!! Kerlek titeket segitsetek valahogxan!!!!


Egy ketsegbe esett kismama... :(



2015. jan. 5. 11:22
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
ja es bejelentett munkaja van!!! mellette ha tud az idotol fugg el megy hetvegente maszekolni a nagybatyjaval napi 5e ft ert!
2015. jan. 5. 16:31
 32/45 anonim ***** válasza:
32%

Az írásod alapján okos, iskolázott embernek tűnsz. A leírtak alapján a körülményeitek sem embertelenek, sokkal rosszabb helyzetben is vannak családok (sajnos). Ahogy a többiek is írják, itt valami más is van a háttérben, és ezt Te is tudod, nem véletlenül nem reagálsz az erre irányuló megjegyzésekre...

Alkohol, drog, pszichiátriai kezelés, vallási fanatizmus, és hasonló tippjeim lennének.

2015. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha nemcsak a gyámhatóság, hanem a VÉDÖNÖ is úgy látja, hogy a gyereknek ártana, ha hazaadnák hozzátok, akkor valami KOMOLY problémát kifelejtesz.


EGY gyámügyes esetleg (de csak esetleg) hozhat ilyen döntést ok nélkül, személyes rosszindulatból, de az nem elképzelhetö, hogy a védönö szintén ok nélkül van ezen a véleményen.


Azt írd már le, hogy milyen indokkal "nem vagytok alkalmasak szülönek a pároddal" - ezt te írtad a kérdésedben így -, mert a határozatban ezt meg is kell indokolni!

2015. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
valami tényleg nem gömbölyü mert ha védőnő és a gyámügyes szerint sem lenne jó helye a babának annak tényleg oka van . az egyik ismerösöm 2 szobás lakásba laki a 4 gyerekével és kevés pénze van mégsem akarta soha senki elvenni töle a gyerekeit.
2015. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
26%
Mondjátok már el ki az a gyámügyes (nem a nevét)! Mit csinál egy gyámügyes? Hol dolgozik?
2015. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
57%
Hogy került a képbe a gyámügyes? Mert azok nem futkoznak a városban és fogdosnak kismamákat, hátha nem lehet hazaadni egy babát. A védőnő értesítette?
2015. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

a vedono soha nem volt nalunk! elsonek jott ki kb 1honapja a gyamugyessel karoltve! eleg joban vannak, egyutt maszkalnak a faluban!

szerintem azert szemetkednek velem ,mert anno regen nekem is volt dolgom a gyamuggyel ,mert tankoteles voltam 18eves koromig meg akkoriban,es nem jartam suliba. mikor betoltottem volna a 18at elotte 2honappal jott ez a gyamugyes ,mert athelyeztek egy kozeli varosbol ebbe a tersegbe! probalt engem el vitetni intezetbe ! nem sikerult neki ,mert en addigra betoltottem a 18at!

ja es egyebkent semmi fajta fuggoseg nincs a csaladunkban! meg nagyszuloi agon sem! es semmi fele fanatizmus nincs..!!

2015. jan. 6. 11:55
 38/45 A kérdező kommentje:
nem azert nem reagalok arra a valaszokra amik arra utalnak hogy van valami meg a hatterben amit nem kozlok veletek, hanem azert mert nincs! ha tudnam akkor mar kozoltem volna . de egyszeruen nemtudom miert teszik ezt velunk! teljesen ketsegbe vagyok esve ! megoldast akarok a problemara!
2015. jan. 6. 11:59
 39/45 anonim ***** válasza:
84%

KAPTÁL határozatot arról, hogy nem viheted haza a ygereket?


Ha NEM, akkor nem kell figyelmbe venni.


Ha IGEN, akkor írd le ide, hogy mi az indoklás. Mert az nem elég, hogy nem vagy alkalmas, ezt részletesen meg kell indokolni.

2015. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
nem kaptam semmi hatarozatot!
2015. jan. 6. 13:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!