Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatalabb anyukák: titeket is...

Fiatalabb anyukák: titeket is lenéznek és kioktatnak folyton?

Figyelt kérdés

Annyira nem fiatalon, 26 évesen lettem terhes. Körülöttem minden anyuka 35 feletti és folyton hüledezve nézik hogyan nevelem a gyerekem, mi mindent megengedek neki, és hogy valamilyen szinten még szórakozni is merek a baba mellett. Már nagyon elegem van az állandó lenéző pillantásokból /irigy?/. Van valaki hasonló helyzetben? Ti beszóltok vagy továbbléptek?

Köszi


2010. febr. 5. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

:) Bocsi, de nem bírtam ellenállni.


33 éves vagyok, első gyerek, 8 hónapos. Engem viszont a fiatal, huszonéves anyukák néznek ki. (Mifelénk velük van tele utca, játszótér stb) Milyen "öreg" vagyok, meg hogy minek már nekem gyerek. Mintha holnapután meghalnék. :D

2010. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amikor szültem,,azt hitték,egyedülálló anyuka vagyok,pedig csak annyi volt,hogy a jegygyűrűmet már nem bírtam felhúzni az ujjamra!:)

A védőnő meg azt találta kérdezni: "Maga olyan fiatal,tervezett volt a baba?".Naná,de nincs harag!:)

Amúgy 23 évesen szültem,most lesz 19 hónapos a kisfiam.

2010. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!