Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet attól betegek a gyerekek...

Lehet attól betegek a gyerekek mert nincs fűtés?

Figyelt kérdés
3 gyerekem folyton beteg és én is. Napközbe 22 fok körül van de éjjel lehül a ház 13 fok körülire. Lehet ez az oka?
2015. jan. 12. 14:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/174 anonim ***** válasza:
98%

Bocs, hogy ez írom, de akkor valamit szarul csinálsz, ha kandallóval alig 22-23 fokra tudsz fűteni, azt is fél óránként pakolni kell.

Egy jó kandallóval, jó fával akár 26-28 fokra is fel lehet fűteni, és nem ég le fél óra alatt teljesen!

Mikor dobsz utoljára a tűzre?

Nem mindenki lakik panelban, ezen kár gúnyolódnod! Apósomék is vegyes tüzelésű kazánnal fűtenek, este befűt, jól fel is szalad a hőmérséklet, 10 óra felé, mielőtt lefekszik aludni, dob rá még fát. Reggelre kb. 18-19 fokig megy le a hőmérséklet.

Ráadásul, elalszanak egy szál pizsiben, kitakaróznak, persze, hogy megfáznak, megbetegednek a 13 fokban! Vagy öltöztesd őket jobban, vagy találj ki valami, hogy fűtsd a házat rendesen!

2015. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/174 anonim ***** válasza:
98%
Nekünk honnan kellett volna tudnunk, hogy nektek kandallótok van? Egyébként meg szereltessetek kazánt és központ fűtést, és gond megoldva. Ha meg nincs rá penzetek, akkor nézz magadba, és kelj fel rakni a tűzre, mert a gyerekekért te felelsz, és most már meg kell tenned értük mindent. És szerintem a megfelelő fűtés egy alap. Ez nem adamo hinta, jatszohaz, plusz szakkör, márkás felső, ez alapszükséglet.
2015. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/174 anonim ***** válasza:
80%

komolyan, végignézek a kis testén, ahogy alszik a kis ágyában, nyakig takaróban, es el sem tudom hinni hogy van olyan szivtelen ember, aki ilyen aprosagot, mint egy 18-20 fokos szoba, nem akar (tehàt nem arrol van szo hogy nem tud) megadni a kis paranyi eletkének. én nem vagyok egy olyan tipus aki mindent eldob a gyerekért, meg feladja önmagat meg maganak semmit se, de azert ez a minimum, hogy ha már életet adtam neki, nem hagyom szükölködni, mit csináltál mikor szoptatnod kellett őket, aludtál a másik szobába mig ők sirdogaltak???

igen, kis vedtelenek, vekonyak, serulekenyek - lehetnek betegek a folyamatos megfazastol, az arcureguk megtelik, a horgoik tonkre mennek aztan evekig nyöghetik a szovodmenyeket.

elszorul a szivem és orulok hogy en nem vagyok ilyen. es igen, szar anya vagy.

2015. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/174 A kérdező kommentje:
Az összes elmúlt már 1 éves :)
2015. jan. 12. 18:32
 45/174 anonim ***** válasza:
94%

Elképzelem a kérdező oldaláról a dolgot:

"Lássuk csak, azért betegek-e, mert nagyon hideg van éjjel. Aha, azért. Phúú, megkönnyebbültem, most már tudom az okát." - és elégedetten hátradől.

2015. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/174 anonim ***** válasza:
83%
mi azok vagyunk neked viszont nagyon nincs helyén valami.
2015. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/174 A kérdező kommentje:
Hát...azért vagytok lepontozva? Mert én eddig nem pontoztam senkit...
2015. jan. 12. 18:38
 48/174 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, amikor feltetted a kérdést, mi volt a terved akkor, ha

nemleges, illetve

igenleges

választ kapsz?


Ha kiderül, hogy emiatt betegesek, akkor mi volt a terv? Konstatálod, aztán vállat vonsz, mert "oszt' kit érdekel, akkó' azé' betegek, leszarom"?

2015. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/174 anonim ***** válasza:
64%
még jo hogy az iqt nem gyikes pontokban mérik.
2015. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/174 anonim ***** válasza:
74%

Az állandó betegségnek sok oka lehet.

-Nem megfelelő táplálkozás, vitaminhiány, legyengült szervezet.

-Nem megfelelő körülmények: túl hideg vagy túl meleg vagy penészes, nyirkos környezet.

-Ha sok beteg vesz körül benneteket (beteg nagyszülők, rokonok, barátok), de valljuk be őszintén, megfelelő előrelátással sok betegség megelőzhető.


Válasz a kérdésre: Igen, lehet, hogy attól betegek a gyerekek, mert nem megfelelő a fűtés éjszaka.


Ja, és vidéken, családi házban fával fűtünk. (éjjel/hajnalban is teszünk rá, ha odakinn nagy a mínusz. :)

2015. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!