Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok történeteket, milyen...

Írnátok történeteket, milyen csecsemő-gyermekbalesetek történtek otthon, és a ház körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan történeteket várnék, amelyeknél csecsemők-kisgyermekek szenvedtek balesetet otthon vagy a ház körül. Akár súlyos, akár könnyű baleset volt, de lehet olyan sztori is ami végülis jól végződött, de rosszul is elsülhetett volna.Jöhet saját, de mástól hallott történet is. Szeretnék egy tájékoztató füzetet a gyermekbalesetek megelőzéséről írni, és ebben szerepelnének az esetek, név nélkül!!!



2015. jan. 12. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1; 3 hónapos volt és úgy szertetett cicizni hogy én háton feküdtem ő pedig hason rajtam. Egy ilyen cicizésnél úgy elaludtam hogy ő továbbra is rajtam feküdt, én meg olyan mélyen aludtam hogy megfeledkeztem róla és az oldalamra fordultam. Szegénykém le repült rólam, és mivel kifel fordultam a földön landolt. Szerencsére nem lett baja.


2; 3 éves volt szaladgált, megbotlott és a száját pont egy forgó szék lábába verte be, kitört a felül 4 foga.


3; Lerántotta a mi 52cm-es régi típusú TV-nk. Szerencsére nem rá esett és a tv-nek is csak a burkolata repedt meg.


4; A saját szobájába lévő kisebb tv-t rántotta le, akkor se esett rá, igazán a tv is megállt a levegőben, a zsinórja megtartotta.


5; Fel akart mászni valamiért a szekrényére, arra amelyikben a tv is van. A szekrény eldölt, neki semmi baja nem lett. Valami csoda. Fogalmam sincs hogy de a fiam bekerült a kis müanyag asztalkája alá, ami megtartotta a szekrényt. (ezt se értem mert nem egy stabil asztal, ugyan kitört a lába de nem mozdult el csak amikor leemeltem róla a szekrényt akkor esett össze) A tv pedig oldalt volt, mintha amikor esett ki a szekrényből valaki el lökte volna oldalra.

2015. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

7,5 hónapos kisfiammal még nem történt (kop-kop-kop) semmilyen baleset, nagyon figyelek, velem viszont volt.

Még nem töltöttem be a 2. évemet amikor felmásztam az emeletes ágyra, anyáék lent játszottak a nővéremmel a földön én meg valami fura indíttatásból levetettem magam az emeletes ágyról, természetesen fejjel lefelé. mivel nem sírtam fel és pár percre nem mozdultam roham mentő vitt a kórházba, ahol kiderült hogy semmi komolyabb bajom nem lett csak agyrázkódás. az orvosok sem akarták elhinni hogy megúsztam ennyivel. semmilyen "nyoma", hátránya nem maradt a balesetnek :) viszont anyumék azonnal eladták az emeletes ágyat és 2 külön ágyra cserélték :-D

2015. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

3 gyerekem is van (1fiú, 2lány) ezért kijut a jóból..

-Fogócskáztak a fiam futott elől, ki a kertbe és becsapta az üvegajtót a nagyobbik lányom meg neki szaladt, szerencsére csak pár vágása lett semmi komoly. (6)

-Emeletes ágyon ugrálás és zuhanás, egy törött kéz a fiamnak. (9, 7, 5)

-Gurulós székkel játszott lovagi torna. Pár zúzódás, mindenkinél.

-Balatonban összeveszni, megsértődni és a legkagylósabb helyen kijönni. Kisebbik lányom térdén van pár vágás. (8)

-Gurulós székre állás és a szekrény magára húzása kisebbik lányom (6). Itt lett száműzve az összes ilyen szék a házból..

-Fiamnak rengeteg biciklis balesete volt.

-Lépcsőről legurulás, ez néha ma is előfordul pedig már kamaszok.

-Székkel való hintázás esés ez iskolába történt a fiammal (12).

-A lányaim hintáztak és a kisebbiket fejbe találta a hinta, mert átszaladt előtte, szép monokli lett a szeme alatt.

-Nagyobbik lányom járni tanult és a fiam gondolta segít neki, és jól meglökte, pont elkaptam mielőtt beveri a fejét a polcba.

2015. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem az öcsém nyúlt bele kiskorában a konnektorba. Nem lett semmi baja csak egy kis áramütés. De szerencsére lecsapódott az áram a házban, így menekült meg.
2016. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!