Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy minden gyermek...

Igaz, hogy minden gyermek születése előtt, megvizsgálják, hogy milyen körülmények közé születik?

Figyelt kérdés
Személyesen, hogy van-e áram, víz, ilyenek... és, ha nincs, akkor nem vihetik haza? (Nem rólunk van szó :-) )

2015. febr. 15. 14:58
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
25%

kimaradt egy fontos rész az előbb, javítom, mert más így az értelme, szóval:


" Igazad van, ha ki akarod játszani a rendszert, ki tudod, de az emberek nagy része azért igénybe veszi a terhesgondozókat. Két okból....

2015. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
0%

20: "Vicces vagy 66%-os. A szűrővizsgálatot én nem a nemi betegségekre értettem, hanem azokra, amik a baba egészségét vizsgálják. "


Értem.

Én 15 éve járok immunológiára-haematológiára, és azóta mindent vérből nézetek meg.

MINDENT meg lehet nézetni vérből, ami a méhben lakó babában van, azt is (a kismama véréből). Ezért nem is jutna eszembe más orvoshoz menni, mindent vérből nézetek, amiből leletre van szükségem.

Ha FÉLNÉK attól, hogy baja lesz a babának, azt is vérből nézetném, de nem félek.:)

Úgy általában semmitől nem félek.

Ezen kívül eddig 4 olyan módszert ismerek, amivel magam is ki tudok otthon tesztelni bármilyen egészségi adatot, ezért hát egyre inkább ezek elsajátításával foglalkozom, és idővel ezekre támaszkodom - végül teljes mértékben majd.

2015. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
92%
A méhszáj idő előtti nyílását, a téraránytalanságot, köldökzsinórban az áramlást, magzati szívhangot, stb mind-mind tudják az anyai vérből vizsgálni. És te fogsz egyszer szülni, szent úristen.
2015. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
0%
24.: Nem sokáig vagyok már nemzőképes, úgyhogy megvan az esélye, hogy teljesül a kívánságod.:)
2015. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%
24: Terhesgondozásról beszéltünk, nem a szülésről.
2015. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
82%
Terhesgondozas része az utolsó hetekben a magzati szivhang vizsgálat, a 32. és 36. heti Uh-n vizsgálják a méhlepény állapotát, a köldökzsinórban az áramlást, hogy rendesen ellátja-e a babát és így tovább. Látszik, hogy olyasmiről írsz, amiről fogalmad sincs. Az első Uh-n pl megnézik, hogy jó helyre történt-e meg a beágyazódás, vizsgálják később, hogy hol tapad a lepény és így tovább. De hát ezt te gondolom mind tudod, ha ennyire előre magabiztosan kijelented, hogy neked csak vérből mindent meg tudnak majd vizsgálni.
2015. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
16%
Hiába törölteted a válaszokat, nincs igazad.
2015. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt kint nálunk sem a védőnő a gyerek születése előtt. Bár lakcímből egyből tudta, h melyik házban lakunk, gondolom azért. (A szomszédban van egy 2 évvel idősebb gyerek.) A gyerekorvos is egyből tudta, h hova kell jönni, két új ház van az utcánkban. Csak a gyerekek születése után jöttek először.
2015. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
95%

Hozzám sem a gyerek születése előtt sem utána nem jött ki senki. Védőnőt soha nem láttam, hacsak nem ők azok akik a gyerekorvos mellett asszisztálnak.

Nekem meglepő ez a kérdés, mert sok embert ismerek ahova nem hogy csecsemőt de felnőtt embert se engednék, hogy ott éljen, mégis él ott pici gyerek. Ha kijárnak, akkor hogy a fenébe lehet, hogy ilyen helyeken élhet kisbaba??

Mielőtt még valaki azzal jönne, hogy nyilván tanyán élek, azért nem jött ki senki, nos nem: Budapest X kerületben élek.

2015. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%

26: Értem.

Mondom, hogy le tudom kérdezni ezeket az infókat, te nem érted meg, hogy miket tudok (nem csak én), amik miatt teljesen más a világképem és az életmódom is, mint a Tied.


Másrészt amellett érvelek ezekkel, hogy irreális elképzelés az, hogy minden születendő gyermekről tudjon a védőnői hálózat. Úgy felére saccolom.

Megszületés után érthetőbb, hiszen anyakönyvezik a gyermeket az esetek 96-97%-ában.

2015. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!