Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukäk miert vagytok ennyire...

Anyukäk miert vagytok ennyire gonoszak egymässal?

Figyelt kérdés
Miert nem lehet elfogadni ha valki valamit mäskepp gondol vagy csinäl? Miert hiszed azt hogy mindig csak az jo amit te csinälsz?Miert akadtok ki valkinek a gyerekenek a neven ha nektetek nem tetszik??Miert nem lehet elfogadni a mäsikat ugy ahogy van?
2015. febr. 20. 19:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező te meg miért vagy ilyen naiv?


Értelmes kérdésnél értelmes véleménycsere van. Ha buta kérdés van, tele hibával, ökögve-bakogva-bagadozva megfogalmazva a jó nagy butaság, na ott tuti nem lesz béke, mert a butaság irritáló egy értelmes embernek.

2015. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Pfff...
2015. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, konkrétan mire gondolsz? Mert igaza van a 13-as válaszolónak. Ha kiír valaki egy kérdést, akkor fogadja el a segítő válaszokat. És azért mert valaki anyuka lesz nem biztos, hogy zsebében van az örök nagy igazság. Nem elfogadásról van szó, ha véleményeket kérnek, akkor el kell fogadni a másik véleményét és nem megsértődni. Különben meg az ilyen kérdések, hogy tetszik-e az x. vagy y. név tök felesleges. Miért kérdezi, ha utána lepontozza ha nekem nem. De, még lehetne sorolni a bugyutábbnál bugyutább kérdéseket.
2015. febr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy velem van a gond, de én úgy értelmeztem a kérdést, hogy a kérdező azt nem bírja, ha valamelyik mindentudó anyuka anélkül áll naki osztani az észt, hogy a véleményét kérdezték volna.

Nekem még csak pár hét múlva fog megszületni a lányom, de már most kapom a kéretlen jótanácsokat.

Például olyasmiket vágnak a fejemhez egyes anyukák, hogy "ha félsz a szüléstől, akkor rossz anya leszel, mert később majd nem lesz kedved felkelni a síró babához éjszaka, szerintem menj sürgősen pszichológushoz", "ha nem akarod minden egyes étkezés előtt és után lemérni a babát, csak napi egyszer, akkor lusta dög vagy", "márpedig egy ágyban kell aludnod a babával, ha külön ágyba/szobába akarod fektetni, akkor minek kellett neked egyáltalán gyerek, azért hogy lepasszold?", stb, stb.

Mondom, nekem ez jött le a kérdésből, hogy a kérdező ezekre a beszólásokra gondol. De ti már rögtön támadjátok, meg bunkó stílusban kioktatjátok, hogy minek kérdezi meg más véleményét, ha nem tetszik neki a válasz. Pedig ő egy szóval sem említette, hogy bármiben tanácsot kért volna bárkitől. És ezzel a reakcióval már alá is támasztottátok, hogy a kérdezőnek sajnos igaza van.

Lehet lepontozni.

2015. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ha valaki elmondja a velemenyet es nem eggyezik a mäsikeval ezert leszolnak valakit.. igen azzal sincs baj ha az a nev nem tetszik es elmondod de miert kell meg melle egy löketet adni tök bunkon? kb ilyenekre ha pl leirod a hogy te ezt hogy gondolod normälis hangnemben pl szerintem ez nem jo mert..... semmi baj nincs vele ...
2015. febr. 21. 08:06
 26/26 anonim ***** válasza:
48%
Most ez fordított logika, de tulajdonképpen ők jóindulatúak:D Mert ahogy ők csinálnak valamit, arról szentül hiszik, hogy úgy a jó, és azért tanácsolják olyan vehemensen másnak, hogy neki is jó legyen:D Egyébként, a névtelenség sokkal több emberből kihozza az őszintét. Még akkor is, ha a stílusa úgymond bunkó. Egyébként én nagyon kedves, jóindulatú, segítőkész nő vagyok, mégis van véleményem olyanokról akik pl. szoptathatnának, de tápszereznek, 3 hónapos gyerek mellől mennek vissza dolgozni stb. De ezzel én nem stresszelek senkit, nem osztom az észt, csak magamban elkönyvelem és szevasz.
2015. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!