Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukäk miert vagytok ennyire...

Anyukäk miert vagytok ennyire gonoszak egymässal?

Figyelt kérdés
Miert nem lehet elfogadni ha valki valamit mäskepp gondol vagy csinäl? Miert hiszed azt hogy mindig csak az jo amit te csinälsz?Miert akadtok ki valkinek a gyerekenek a neven ha nektetek nem tetszik??Miert nem lehet elfogadni a mäsikat ugy ahogy van?
2015. febr. 20. 19:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat agyaltam egy időben, ismerek személyesen egy nagyon megmondós, mindenkit leszóló anyukát, engem is mindig kiakasztott, akárhányszor találkoztunk mindig előadta miért csinálom rosszul a gyereknevelést, ő meg miért jól. De másik anyukát is megszólt a háta mögött, hogy milyen rosszul csinálja (ismerem és tényleg olyan anya, akire hasonlítani szeretnék, mert nagyon jól neveli a gyerekét, csupa szeretet a nő). Párom szerint csak magát akarja igazolni a bizonygatással, mert a gyereke totál kezelhetetlen, agresszív, szeretet és figyelemhiányos, de szerinte csak életre való...és ilyennek kell lennie egy gyereknek. A másik típus meg csak pletykálni akar (sajnos azt én is szeretek).
2015. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%

Az én nagymamám szegényem mindig azt mondta:

"A legrondább állat a nő, kislányom! "

És tényleg......

(nőként mondom----2es voltam)

2015. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre reagálva, ha valaki véleményt kérdez egy adott névről, miért ne lehetne leírni, hogy szerintem az csúnya, szabad véleménynyilvánítás van, vagy csak azok írhatnak akik pozitív megerősítést adnak?

A másik van egy kérdés x megkérdezi, hogy szerintetek ez így meg úgy jó lesz-e, erre y azt írja, hogy szerinte ez így nem jó, ő nem így csinálja, z azt írja, persze tökéletes lesz, most akkor szintén, aki valami negatívat ír az szükségszerűen bunkó? Ezen az oldalon nem elfogadni kell egymást, arra való, hogy tapasztalatot cseréljünk. A probléma inkább a kérdéhez nem kapcsolódó, beszólogatásokkal, személyeskedésekkel van, vagy esetleg a nem megfelelő stílussal, de az meg szerintem bármelyik témában előfordul, ha körbenézel. Ráadásul attól, hogy valaki anyucika lesz és édes kis babucikája születik még nem lesz egy földre szállt angyalka, ha szülés előtt kötözködő és bunkó volt, valószínű utána is az marad. :)

2015. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az a probléma, hogy egyesek nem is próbálják megérteni a másikat, csak a saját igazukat erőltetik.

Vannak kérdéskörök, ahol ez fokozottan érvényesek.

- Volt egy kérdés néhány hónapja, szívbeteg anyuka az ORVOS ÁLTAL FELÍRT fogamzásgátló tabletta mellett teherbe esett. Eleinte el akarta vetetni a babát, de aztán győztek az érzelmei, pedig az orvos megmondta nekik, hogy ebből nagyon nagy baj lesz. A férje itt kért segítséget, hogyan vegye rá az abortuszra. A válaszadók először azon akadtak ki, hogy miért fogamzásgátlóval védekeztek, aztán megjelentek az abortuszellenzők. A babának joga van az élethez, és milyen szuper anya a nő, mert még az élete alapján is meg akarja tartani, a pasit meg szapulták a sárga földig. Mentek az elveik után, és nem érdekelte őket, hogy mi lesz a 2-3 már meglevő gyerekkel, meg az apukával.

De van millió ilyen szopatás, császár-kontra természetes szülés meg ezer más témában is.

2015. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam a mosógépes kérdést, de ha nem baj, itt válaszolok: vegyél mosószódát és mosómami féle oxigénes fehérítőt. Tegyél a kád/vödör/akármi aljára elterítve a fehérítőből, tedd ráa ruhákat, ameddig lazán el fognak férni ha felöntöd vízzel és ameddig a ruha engedi, olyan hőfokú vizet önts rá, hogy felússzanak a ruhák. Hagy állni 1-2 órát és mosd át mosószódával ha még kell, aztán jól öblítsd ki. Nekem van mosógépem, de minden piszkos, foltos ruhát így mosok és utána csak gyors programmal/öblítésre használom a gépet, illetve a nem pisztkos foltos ruhákra. Bocsánat az off-ért.
2015. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Így van, megvédtem magam és kikértem magamnak azt a hangnemet amit egyesek megengedtek maguknak. De nem fogok vitatkozni, írogass csak nyugodtan ha akarsz.
2015. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Megint töröltetsz?hát igen,ezért nem maradt ott sem nyoma a válaszaidnak.
2015. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem töröltettem sem ott sem pedig itt egyetlen választ sem.
2015. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ez itt nem lelkisegély-szolgálat, jobb, ha őszintén leírjuk a véleményünket, tapasztalatainkat. Azzal sokkal többre megy minden kérdező, mint a bólogatással. Csak sokan nem bírják elviselni a kritikát, az őszinteséget.


És vannak totál értelmetlen kérdések, mint pl. a mosógépes, kézzel hogyan mossak sztori...

2015. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Jaj, arra emlékszem...ott egyértelműen arra ment ki a játék, hogy a kérdezőnek felajánljon valaki ingyen!! egy mosógépet. Ott pl. az a tanács se volt hasznos, aki 3500 ft-os gépet mutatott neki egy adok-veszek oldalon, mert az anyukának 3 gyerek mellett nem volt otthon 3500 ft-ja. Aki szóvá tette, annak töröltették a válaszait.
2015. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!