Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha én munkanélküli vagyok, és...

Ha én munkanélküli vagyok, és nincs egy munka napom sem vagyis nem dolgoztam soha. Akkor eljöhet a párom szülésire?

Figyelt kérdés
Az pedig számít valamit, hogy nem vagyunk házasok csak együtt élünk? (Romániában élünk nem tudom itt hogy vannak az ilyen dolgok, lehet hülyeséget kérdeztem de nem értek ehhez) 5 hónapos kismama

2015. márc. 3. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem erre a párod munkáltatója tud neked választ adni :) mond meg neki, hogy kérdezze meg a főnökét...
2015. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

szülési mire??? ha te vagy a nő, tehát te szülsz, akkor a barátod, a férfi nem kaphat szülési szabadságot, biológiai akadályai vannak!

romániában is biztos úgy van, hogy a nők szülnek, a férfiak nem. :D


itt pár nap szabadságot kap az apuka, ha gyereke születik és a kicsi fél éves korától mehet vele gyedre, 1 éves kora után pedig munka mellett is kaphatja az apa a gyedet

2015. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de van olyan hogy szülési szabadság apukának is, bár lehet nem ez a hivatalos megnevezése :) de létezik ilyen és most jutott eszembe, hogy egy ismerősömék sem voltak összeházasodva mégis megkapta apuka a szabadságot, de hogy Romániában ez hogy van azt nem tudom...
2015. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Leírhatnám, hogy ez Magyarországon hogy van, de totál felesleges.

Miért nem román fórumokon érdeklődsz?

2015. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!