Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg akkora bűn, ha az...

Tényleg akkora bűn, ha az ember enni ad a gyereknek a boltban?

Figyelt kérdés

Mindenképp elítéled az illetőt ismeretlenül is? Nincs felmentő körülmény?

1-3 éves gyerekre gondolok.


2015. márc. 4. 13:12
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

vigyen magával valami nasit

gyereknél még so so

de amikor a felnőttek egy 2órás tecsózás közben nyomják be a kiflit, túrórudit, sört(!) (ilyet is láttam már)

na az pofán vágnám!

2015. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
12%
Én egy fél sima kiflit szoktam adni, miután a fiam utálja a bevásárlást és elkezd nyűglődni. Így csönd van, én meg kifizetem a pénztárnál. Soha nem volt még ebből gond. Ha kívülről vinném be, akkor be kell jelenteni az árut, ami macerásabb. Ha a 20 forintos kifli lopásnak számít, amit kifizetek a végén, akkor legyen...
2015. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

Végül is bármilyen érték lopásnak számít, lényegtelen, hogy 20 forint vagy 1000.

Ha belegondolok, akkor nem szólhatnának rá arra sem, aki összeeszik mindent, mert a gyerekre sem szólnak rá. Utána meg nézhetnék, hogy nem fizeti ki az illető, mert nincs egy fillérje sem, csak jól lakott.

2015. márc. 5. 14:15
 54/58 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem nézik tétlenül. Olyankor kedves vásárló elfárad egy kis szobába, szépen megvárja, amíg megérkeznek a zsaruk, jegyzőkönyv meg minden egyéb is van :)
2015. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
42%

20 forintos kifli miatt nem fognak kimenni a zsaruk...

Jön a bejelentés, hogy az egy éves baba megevett egy fél kiflit a pénztár előtt... ne röhögtessetek már ki!

Gyilkosságokat sincs pénz kinyomozni normálisan

2015. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
15%
Én sem értem meg azokat, akik szerint ez bűn, meg pofátlanság. Odaadom a gyereknek és kész. Pénztárnál bediktálom, hogy ennyit megevett. Nem érdekel más véleménye...
2015. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
21%
HA bediktálod...
2015. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:
Én még sosem adtam neki olyat, amit teljesen megevett, az nálam is tulmegy a határon. Felbontani sem szoktunk semmit.
2015. márc. 15. 09:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!