Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hányan és mennyi pénzből...

Ti hányan és mennyi pénzből éltek egy hónapban? Hány évesek a gyerekek? És kijöttök a pénzetekből? Sikerül valamicskét félretenni vagy csak éppen hogy elég?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 20:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%
Mi volt haszontalan a válaszokban, akik leírták, hogy mennyiből és hányan élnek?
2015. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%
8-as vagyok. Én is azt irtam, hogy helyes, főként keleten használják. :) (na jól eltérünk itt a tárgytól, de muszáj volt megvédeni a jösztök-öt. :))
2015. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
6%
lehet hogy helyes a jösztök, vagy jössztök :D de szerintem ükanyám használta..
2015. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
56%
*és a kérdésre mi ketten élünk 77 ből babával, tele vagyunk tartozással, rezsi nincs fizetve
2015. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
69%
3-an élünk (2 éves a gyerek) 390.000.-ből, 70ezer a ház hitele, és 3 autót tartunk fent. Kényelmesen megélünk, félre is teszünk (most építjük át a házat)
2015. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
94%
De érdekes, hogy minden híradó, újság tele van azzal, hogy egyre jobban elszegényedik Magyarország lakossága ( és én is ezt látom a környezetemben Miskolcon sajnos), erre itt szinte mindenki több százezres fizetésekről ír.
2015. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
49%
450 a bevételünk kb. 3an vagyunk, fiunk 4 éves lesz. Nem nagyon jövünk ki, általában hó végén szüleim kisegítenek.
2015. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz szólnék főként. Hát igen én is elcsodálkoztam most ezen... hogy elvileg még válság"szerű" helyzet van és nagy a szegénység,de itt 4-5-600 ezres fizetésekről esik szó. Nem is értem,bár senkit sem akarok bántani! Mert pl. nekünk is apukám külföldön dolgozik,szóval lehetséges itt is ez a helyzet sokaknál,mert itt sajnos lehetetlen normális munkát találni. Mi most még csak ketten vagyunk,a picit májusra várjuk. Garzonban lakunk,úgy tervezzük,hogy még 1-2 évig,saját lakás így szerencsére csak rezsi van. A párom keres most egyedül, így havi 100-110 ezerből élünk meg,plusz ugye a cafeteria,ami hát nem sok,mert 5000 ft,de az is valami. A rezsink télen nem volt több 30 ezernél,a leghidegebb hónapban,internettel vezetékes telefonnal,minden kutyafülével,így nem mondom,hogy luxusban élünk,de nincs okunk panaszra sem,mert azért meg van ami kell. Főleg,hogy még azért fiatalok vagyunk (23 évesek leszünk),szóval a szülők is segítenek a lehetőségeikhez képest,de arra sosem alapozunk,mert igyekszünk a tőlünk telhető módon önállóak lenni. Örülünk,ha csurran-cseppen valami a szülőktől,de nem tartjuk a markunkat. Ha meg lesz a kicsi akkor ugye hozzá jön majd az a 37 ezer,ami a családi meg a gyes,de azzal nem is számolok,mert úgyis elmegy a kisasszonyra majd.
2015. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Bocsi,közben írtak még,úgy,hogy az utolsó előttihez :D
2015. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
75%
Kb. 270.000 forintból élünk havonta. Van 2 fiúnk 4,5 illetve 2 évesek. A nagy ovis, a kicsivel itthon vagyok. Saját házban élünk (hitelmentes), 1 autónk van (szintén hitelmentes). Szerencsére félre tudunk tenni, most tervezzük a 3.babát.
2015. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!