Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hányan és mennyi pénzből...

Ti hányan és mennyi pénzből éltek egy hónapban? Hány évesek a gyerekek? És kijöttök a pénzetekből? Sikerül valamicskét félretenni vagy csak éppen hogy elég?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 20:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
A 27. vagyok.Nekem pénzügyi vállalkozásom van,a férjem épületgépész,Neki építőipari vállalkozása van.
2015. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
27. ismét.Tősgyökeres bp.-i emberek vagyunk.
2015. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
hárman vagyunk, 1,5 éves a lányunk. havi nettó 180 a bevételünk, nem sok, de megélünk, nem szenvedünk hiányt semmiben. tehermentes lakásunk van, hitel nincs.
2015. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Kb. 700e a bevételünk, jelenleg GYED-en vagyok itthon.

Ebben benne van a párom fizetése (a GYED-em mellett) és passzív bevételek is.

Hitel- és családi kölcsöntörlesztésre nagyjából 200e megy el.

Amikor gyereket vállaltunk, volt két lakásunk (egyik hitellel terhelt), de egyik sem elég nagy három embernek. Osztottunk-szoroztunk. Mindkettő jó helyen van, könnyen kiadható. Ezért a nagyobb lakásra inkább rövid futamidejű (5 éves) jelzáloghitelt vettünk fel, családtól is kértünk egy nagyobb összeget. A meglevő kislakásokat kiadjuk, ezekből a bevétel fedezi a hitel/kölcsöntörlesztéseket. Ha bármilyen nagyobb krach beütne (haláleset, tartós betegség, tartós állástalanság, összedől a bankszektor, akármi), akkor még ott van a két lakás talomban. Könnyen értékesíthetőek, így fedezetet nyújtana az egyik is akár, ha hirtelen az összes kintlevőségünket egyszerre kellene visszafizetni.


Párom középvezető egy eléggé speciális területen, én bankban dolgozom (GYED előtt/után).

2015. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!