Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, titeket zavarna, ha...

Anyukák, titeket zavarna, ha az óvonő túl fiatal és túl csinos?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, ki hogy áll hozzá a kérdéshez.
2015. márc. 25. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
engem csak az érdekel hogy bánik a gyerekemmel, miattam lehet öreg csúnya bibircsókos is vagy 20 éves szépségkirálynő is, nem érdekel
2015. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
osztom az első véleményét.
2015. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöm az óvónő külsejéhez?
2015. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen az egyik óvónénink. 2 éve végzett, gyönyörű szép, jó alakja van, állandóan mosolyog, kedves, ....

Nagycsoportosan a gyerekek, ugye nem kell mondanom, hogy a fiúk imádják! :)

Én is nagyon szeretem.

2015. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs közöm hozzá, csak érdekelt a véleményetek. Nekünk is ilyen óvonőnk van, én is szeretem. Fiatal, csinos, kedves, mindig vidám.

Szeretik az apukák is vinni a gyerekeket :)

2015. márc. 25. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Az érdekel, hogy a gyerekkel hogy bánik. Ezen felül hogy szép, meghökkentő vagy ronda a külseje, nem érdekel. Felőlem agyontetovált, két kg piercinggel telerakott is lehetne, ha a gyerek szereti.
2015. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy néz ki. Ha jól bánik a gyerekekjel, szereti őket és viszont, bárhogy kinézhet.
2015. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel egyáltalán a külseje. Lehet szép, csúnya, kopasz, agyon tetovált, csak az a fontos, hogyan bánik a gyerekemmel. Nálunk most jött az oviba egy új dadus. (Nem csak a konyhai és tisztasági teendőket látja el, gyakorlatilag ő is végig a gyerekekkel van.) 30 év körüli, álomszép lány, még női szemmel is nagyon dekoratív. Én csak magamban mosolyogtam egyet, mert mikor én voltam ovis, az akkori dadusok idősödő, szőrös lábú, hajhálós nénik voltak. Ez a lány komolyan mondom már annyira szép, hogy hirtelen nem illik bele egy óvodába, az ember inkább modellnek hinné. És olyan, de olyan kedves, tiszta szívből jövő szeretettel bánik a gyerekekkel, igazi főnyeremény!
2015. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
40%
A fiam imádja! Egyszer puszit nyomott az ovónő arcára. Hát ilyenenek a férfiak. Bevallom, nem szívesen engedem az apukát a gyerekért.
2016. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!