Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aggaszt mostanában valami a...

Aggaszt mostanában valami a gyermekeiddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Betegség, viselkedés, anyagiak stb.

2015. ápr. 1. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken viszen a lányaimat (6és 4 évesek) hallásviszgálatra. A védőnő küldte el őket, mert nem lett jó a státuszukon a hallásvizsgálat. A kicsinek szerintem jó a hallása, csak elhülyéskedte a vizsgálatot, ezért nem aggódom. Viszont a nagynak sztem tényleg halláscsökkenése lehet. Éshát félek :(


Köszi hogy leírhattam.

2015. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindig van valami ami aggaszt. Most éppen a nagyfiam aki 4 éves bárányhimlős, aggódok, hogy a 8 hónapos öccse el ne kapja, aki nem mellesleg koraszülött volt, és még mindig elég kis súlyú. A kicsinél pedig nem volt jó a hallásvizsgálat, így majd egy altatásos vizsgálatra kell vinnünk. Aggódok, hogy rendben legyen majd, illetve, hogy a vizsgálat eredménye is jó legyen. Máson nem, de ez is épp elég egyszerre.
2015. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A két- vagy többgyermekes anyukák tipikus dilemmája foglalkoztat: vajon jól csinálom-e, tudok-e mindkét gyermekemnek elegendő időt szentelni? A nagyobb gyermekemmel kapcsolatban plusz az is aggaszt, hogy vajon jól kezelem-e a hisztijeit. Két éves, most durvult be igazán a dackorszak, szeretném nem elveszíteni a türelmem, de sokszor egy hajszál választ el attól, hogy kitörjek.

Ja, viszont van egy nagyob konkrét dilemmám: menjen-e a kétévesem ősztől bölcsibe vagy maradjon itthon a húgával és velem? Imádja a gyerektársaságot, szerintem nagyon jól érezné magát, mégis úgy érzem, inkább itthon kellene maradnia, élete első 3 éve sosem tér már vissza, lesz alkalmam bőven elengedni. Szval ezen gondolkodom. Persze mindez akkor lesz érdekes, ha felveszik. Általában mindig van egy-két üres hely, barátaink gyermekeit is felvették, pedig mindenhol van kistesó, akivel az anyuka otthon van.

2015. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1-es a védőnő által végzett hallásvizsgálat nem valami profi még bármi lehet. Lehet csak elterelte valami a figyelmét és nem reagált időben.
2015. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kiutesei vannak honapok ota a karjain. A doki amit irt ra elmulasztja,de vissza is jon. Most az arca is kiuteses lett... ujra elviszem orvoshoz. Remelem nem komoly. Talan etelallergia... passz
2015. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5 vagyok ujra. Lemaradt hogy kozbe folyton ragodom azon hogy jo anya vagyok e. Nem szurom e el a gyereket. Vajon boldog e az elete,es nem haragszik e ram ha neha kiabalok. Azt mondja nem haragszik es imad engem. :) akkor elhiszem,de kesobb ujra ezen ragodom.
2015. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sandrachnologic ***** válasza:
Állandó aggódás a fiam táplálkozása es étrendje, amit hatalmas munka összeállítani, mivel tej-tojas-szoja allergiás es asztmás is. Emiatt oviba sem jar, nagyon gyenge az immunrendszere is, mindig izgulok, hogy eleg erdekes programokat es foglalkozásokat csinalok-e neki itthon, hogy megfelelően fejlődjön (amugy meg tudom, hogy igen, mert rengeteg dologban ügyesebb, mint egy 5 eves, pedig meg csak 4 lesz) es a környezetünk visszajelzesei is jok. Ja es közben 5 het múlva születik a tesója, miatta is izgulok, kislány lesz, nem tudom milyen anyukája leszek egy kislánynak, mert én Sosem babáztam stb., hanem kocsiztam meg gordeszkaztam, ugyhogy a fiam nevelés nagyon fekszik, de el sem tudom képzelni hogy csillamponizzak...
2015. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

sose nyomasztott még ennyire semmi, mint hogy két éves lesz, és vissza kell mennem dolgozni, őt meg a nagymamára / bölcsire kell bízzam.

24 órából 24-et együtt vagyunk, szinte össze vagyunk nőve, együtt alszunk, belelátunk egymás fejébe... cicin alszik el, szopizik ha éhes, ha szomjas, ha fél, ha unatkozik, ha nyűgös, ha mérges, ha bújni szeretne hozzám... nagyon babás még a korosztályához képest. én meg betegesen meg akarom őt mindentől védeni, nagyon szeretek a kedvébe járni, a "rabszolgája" és "hódolója" vagyok...

tökéletes harmónikus életünknek vége.

vége az ő szuper-biztonságos, végtelenül boldog életének.

én még meg tudom érteni, hogy a változás muszáj. a kényszer nagy úr. de ő? félek, nehéz lesz neki átjutnia ezen. és félek, hogy pokolian fog hiányozni. nem tudom hogy fogom érzelmileg, mentálisan kibírni. erős vagyok, kemény vagyok, mint a gyémánt, nő létemre, nőtársaimhoz képest is durván erős vagyok érzelmileg, jól bírom a dolgokat, és mégis, most először életemben nem merek szinte szembe se nézni azzal, hogy mi lesz pár hét múlva...


aggaszt, de végül is minden anya és gyermek azért átesik a tűzkeresztségen...


olyan jó az apjának... az nem érti miért nyavalygok ezen folyton :) biztos sokan nem értik, akik visszavágytak a munkába... hát én nem tudok jobbat elképzelni, mint hogy a gyerekemmel legyek, amíg úgy érzem, szüksége van erre, még a világ legjobb munkájáért se...

2015. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még csak három hónapos a lányom, de már nem bírja, ha nem vagyok vele. Másodjára bíztuk rá anyukámra úgy, hogy kb. 40 perc múlva üvölteni kezdett és abba sem hagyta, amíg haza nem értem. Ahogy hazaértem, minden baja elmúlt. (Korábban is vigyázott rá anyu, de eddig nem volt gond.) Pénteken fogorvoshoz kell mennem, előtte röntgen, jó hosszú ideig nem leszek otthon. Már most rettegek, hogy mi lesz.
2015. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as!

Nagyon megértelek. Szívszorítóan szépen leírtad, hogy mennyire szereted a gyermeked. Olyan jó volt olvasni. Én is pont ezt érzem. Rajongásig szeretem a fiam, aki két éves, de még mindig mintha szimbiózisban élnénk. A kislányommal most kezd kialakulni ez a fajta kötődés, imádok a szemébe nézni, magamhoz ölelni... Egy csoda. Ő még csak 2 hónapos.

Hát, kívánom Neked a legjobbakat, kedves 8-as!:-)

3-as voltam.

2015. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!