Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutyások! Nektek ki az első a...

Kutyások! Nektek ki az első a kutya vagy a gyerek? Őszintén!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Imádom a kutyánkat, és amíg nem volt a kislányunk, a kutya volt a nagy kedvenc. Amióta megszületett a lányunk azóta persze ő az első és legfontosabb.
2015. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyerek. Őszintén. Ugye neked nincs gyereked?
2015. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? A gyerekem az első.
2015. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Remélem senki nem forgatja majd ki a válaszomat, de imádom a kutyámat és eddig is felelősen neveltem. Egyiküket sem szorítom háttérbe a másik miatt. Megoldható, így nem kell választanom egyik között sem, nincs olyan problémánk, hogy ki az első, mert nálunk mindenki első.
2015. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez komoly kérdés? Van akinek (a kutyaanyukán kívül :D) a kutya az első és nem a gyereke??!!!! Azzal azért komoly gond lehet..
2015. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az én válaszom mennyire fog számítani, de egy kedves ismerősöm nagy kutya imádó és van egy nemsokára 1 éves kislánya is. Azt mondanám, hogy szimbiózisban mozog nála a dolog és nagyon egyensúlyban is van ez így. Megvan, hogy milyen dologban "ki élvez elsőbbséget", de azt hiszem a titok a következetes napirend kialakításában volt. Furcsa volt ezt tapasztalni, de a kutyáknak is a gyerek lett az első. Tudták hogy ha sír, akkor őt fogja előbb anyuka ellátni. Alapból nagyon jól nevelt kutyák és valami szuper, ahogy az a család működik. Két pitbull és egy kistestű (nem tudom milyen) kutya van náluk egyébként. Ez az ismerősöm "szőrös gyermekeim"-nek mondja néha viccesen a kutyákat. De tényleg olyan is. :)
2015. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 éves kiscsaj 2 éves mopsz. Ha kinyitom kaput ketten harom fele szaladnak,nyilván a gyerek az elsö akit elkapok,egyrészt mert a kutya csak a bokorig fut,behívhato,másrészt mert nyilván a gyerek az elsö....


Ha bemegyünk abházba a kutya teendok az elsok, ot rendezem előbb mert ott kěpes lenne a kanapéra rohanni....


Ha esznek, a kutyának adok igazat mert lányom mindig direkt szivatja szegényt kivéve édessěg eseten mert ott a kutyi kepes lenne mindent megenni. Akkor is a kutya az elso ha a gyerwk poninak nezi...



Ha este tv-s kozbe az egyik az ölünkben ül tuti hogy a masik is ott egyforma kölykök...

2015. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!