Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen érezted először,...

Hány évesen érezted először, hogy nagyon szeretnél gyereket?

Figyelt kérdés
Ha már van gyereked vagy terhes vagy, akkor ehhez képest mikortól nem védekeztek és mikor jött össze a baba?
2015. ápr. 13. 23:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

Kb. 20 éves korom óta, most 24 éves vagyok, már gyakran ott tartok, hogy bőgök a gyerek utáni vágytól. :)

Mivel még van 2 évem az egyetemből, így 1,5 év múlva tervezzük a védekezés nélküli együttléteket. Bár én akármikor belemennék. :)

2015. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
16 évesen erősek voltak az anyai ösztönök. Most 23 vagyok és nemsokára szülök. :)
2015. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18 éves korom körül már nagyon rá voltam kattanva a gyerek-témára, de igazából már 16 évesen is foglalkoztatott, bár akkor még nagyban éltem a világomat, nem volt az még reális vágy akkor. Végül húsz évesen döntöttünk úgy, hogy jöhet a baba, és elsőre össze is jött. (Bezzeg most, 28 évesen a második már egy éve nem akar sikerülni :/ )
2015. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22 évesen kezdtem el vágyni rá,közben összeházasodtunk.Most 24 vagyok,jövő év elején kezdjük a projectet.
2015. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon régóta érzem, hogy szeretnék, de tudatosan készültem ár. Előbb egyetem, mesteri, pályakezdés... Mikor a jelenlegi munkahelyemen kb 1 eve dolgozoztam, akkor kezdtem úgy érezni, hogy na mostmár jöhet. Ekkor voltam 26. Azóta nem jött össze, volt 2 vetélés, ciszta, endometriózios, amit csak akarsz, 1 év alatt. Mostmár bánom, hogy nem fogtam bele hamarabb, a munka megvárt volna. Most hiába van jó munkahelyem, úgysem tudom élvezni, mert gyereket szeretnék.
2015. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19 voltam amikor nagyon kezdett foglalkoztatni a dolog. Most 22 vagyok, nincs párkapcsolatom, de készülök arra, hogy majd anya legyek. Pénzt teszek félre, egészségesen kezdek táplálkozni, stb. Főiskolán tanulok, meg 1,5 évem van hátra.
2015. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amikor először éreztem, hogy mostmár nagyon szeretnék gyerket akkor 27éves voltam.:)

28évesen ismertem meg a páromat- későbbi férjemet és kicsit később még 28évesen teherbe is estem- de sajnos elvetéltem.

Kicsit vártunk- összeházasodtunk, majd született még3egészséges kisbabánk.

:)

31-33-35éves voltam a szülések idején.

2015. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!