Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én lennék házisárkány, vagy...

Én lennék házisárkány, vagy teljesen normális, hogy egy APA szinte minden este eljárkál otthonról?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerekünk, 3 és egy fél éves. Terveztük,akartuk őket. Sosem akartam korlátozni semmiben a párom,de úgy érzem,hogy kezd elegem lenni. Hetente 3x este fél6-kor elmegy edzésre,8 körül ér haza. Sokszor még edzés után képes elmenni a haverjaihoz,vagy bármilyen ürüggyel valahova. Ha nem hétfő-szerda-péntek van,azaz edzés,akkor van más,de szinte kivétel nélkül minden nap megy valahova. Hétvégén is. Ma is elment fél9-kor,hogy elviszi a kocsit egy körre és még nem ért haza. Nekem természetesen nem jár ugyanez,mert ha havi egyszer kozmetikushoz megyek,akkor is sürget,hogy siessek nagyon. Amikor családostól megyünk,akkor is igyekszik mihamarabb "lezavarni" a programot... Tényleg olyan nagy kérés,nagy dolog,hogy legyen itthon is esténként és foglalkozzon velünk/velem is?! Velem van a baj,hogy ezt várnám?
2015. ápr. 18. 23:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hazaért már vagy még mindig azt a kört teszi?
2015. ápr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A haverjánál volt. Csak azért vagyok ilyen biztos benne,mert szégyen szemre felhívtam az illetőt és mondta,hogy most indult el,ne haragudjak,ő marasztalta. Aztán hallottam is,hogy megérkezett. Mi is fiatalok vagyunk,én 26,ő 30. Furcsa,de nem hiszem azt,hogy megcsal. Inkább csak olyan érzésem van,hogy abszolút nem akar velünk/velem lenni és ezért inkább mindegy hova,csak mehessen. Éjfélkor ért haza egyébként,de előtte írtam SMS-t és nem válaszolt akkor sem,hogy hol van,csak "nemsokára jövök"... Sikerült úgy felhúznom magam,hogy 3 év kihagyás után rágyújtottam :(
2015. ápr. 19. 07:53
 13/18 anonim ***** válasza:

A haverja is simán be lehet avatva, hogy falazzon neki, a férfiak összetartanak, ha ilyenről van szó.

Egyből arra gondoltam mikor olvastalak, hogy van valakije.

Ha netán mégsincs igazam, akkor is halott ez a kapcsolat, hiszen ez a férfi egyáltalán nem tisztel téged, csak él veletek, mint egy albérlő.

Ha neked megfelel ez a megalázott szerep akkor maradjon minden ahogy eddig.

Ha nem, akkor viszont sürgősen le kell ültetned a férjed és komolyan elbeszélgetni vele, mert így élni minden, csak nem boldogság és ha 2 ember nem boldog egymás mellett, jobb, ha külön utakon folytatják.

2015. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

Nők között barátság:

Egy napon a feleség nem jött haza, a férj megkérdezte hol aludt, a felesége azt válaszolta,hogy az egyik barátnőjénél.

A férj felhívta a 10 legjobb barátnőt, de egyik sem igazolta ezt.


Férfiak között barátság:

Egy napon a férj nem jött haza este, a felesége megkérdezte hol aludt, a férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál.

A felesége felhívta a 10 legjobb barátját, 8-án igazolták, hogy ott aludt, 2-en hogy még ott van.



Kérdező ezt sose felejtsd el!

2015. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs is senkije, akkor is menekül otthonról. Szerintem idegesítik a gyerekek is meg te is. Nem akarja elfogadni, hogy megváltozott az élete. Én sürgősen beszélnék vele erről.
2015. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kettőtök között egyébként minden rendben van? Romantika, szex, stb. Kettesben szoktatok kimozdulni? esetleg meg lehetne próbálkozni ezzel. A gyerekekkel hagytad együtt? Èn ezt is bevetném elmennék 1-2 órára legyen addig csak ő velük. Ha a beszélgetés nem megy meg lehet próbálkozni így is. Valóban szomorú, hogy a haverozás fontosabbb neki
2015. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hú nekem is nagyon fura, hogy eljárnak a férjek esténként, főleg, hogy valaki bulizik. De lehet, hogy mi vagyunk nagyon begyepesedve. :)

Az én párom nagyon szeret a kislányával lenni, azt mondja neki az a pihenés. Bármikor rábizhatom, ha mennem kell valahová.

Kérdező nálatok valami nem stimmel - sajnos. Le kellene ülnötök beszélgetni, mert ez magától nem fog megoldódni, és felőrlődsz benne.

2015. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal az ég világon semmi gond nem lenne, hogy az apukák eljárnak otthonról, ha 1. az anyuka nem érezné emiatt úgy, hogy az összes otthoni teendő csak neki kötelessége, apukának meg opcionális, 2. anyuka is ugyanúgy rendelkezhetne a délutáni/esti idejével, és ha kedve tartja, ő is csinálhat magának külön programot.

De az nagyon nincs rendben, hogy ez a privilégium egyes egyedül az apukát illeti meg, ráadásul ő magától értetődően megy el otthonról esténként, mintha amúgy neki nem lehetne otthon feladata, és így igazából minden gyerek körüli teendőt rátestálva az anyára.

2015. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!