Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
Van már egy gyerekünk,de én nagyon szeretném,ha lenne kistestvére.A férjem viszont azt mondja,h elég egy gyerek.Benne vagyok már a korban,sok időm nincs,ha szeretnék még szülni.Törődjek bele vagy hagyjam el és bízzak abban hátha találok valakit,akivel válalhatnék babát?

2015. ápr. 27. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha elhagynád a férjed, csak hogy vállalhass még egy gyereket, akkor nektek más problémáitok is lehetnek, vagy nem szereted igazán. Vele semmiképp ne vállalj még egy gyereket.
2015. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fogadok, 35 alatt!
2015. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elhagynad a ferjed ,hogy gyorsan az elso szembejovonek is szulj egy gyereket? mert hogy ugye ,elmondasod szerint nincs sok idod.hat ez nekem eleg durva ,szereted ot ,jelent meg egyaltalan valamit? ha nem akkor minden esetben el kellene hagyd.nekem eszembe nem jutna ilyen ,o a mindenem es a legfobb tamaszom ,mint egy jo hazassagban alap esetben.vagy en gondolom rosszul?
2015. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elhagynád a férjed ezért, akkor ez a kapcsolat már nagyon nem áll biztos lábakon. Ebbe a házasságba nem érdemes még több gyermeket vállalni. Számodra fontosabb az, hogy kistestvér legyen, mint a férjed/a házasságod.. Hogy kitől van a gyerek, az úgy látszik nem számít. :( Csodás dolog anyának lenni, elhiszem, hogy vágysz még rá, de ne mindenáron. Ha ezzel a babával akarnád megmenteni a házasságod, az már eleve kudarcra van ítélve, hiszen a párod nem vevő a dologra, így ez még nagyobb gátat szabhat köztetek. A férjed lehet nem véletlenül nem akar második gyereket..már ha az elhagyás is megfordul a fejedben, akkor nyilván sok a probléma is.

Tehát ha az érzéseid iránta már nem az igaziak, és gond nélkül el tudnád hagyni, akkor ne tervezz vele újabb babát, mert a rossz kapcsolatot a gyerek sínyli meg leginkább.

Ha viszont elhagyod, és új életet kívánsz kezdeni, azt ne csak az új gyermek lehetősége miatt tedd, ne csupán ezért keress társat. Egy férfiben ne a "donort" lásd, hanem a boldog élet reményét.

Az új kapcsolatban sem veheted biztosra, hogy az a férfi majd családot szeretne veled, azt meg pláne nem, hogy rövid időn belül..

2015. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jesszus.. ebbe a kapcsolatba NE vallaljatok meg egy gyereket
2015. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igazuk van! Téged az sem zavarna, hogy a meglevő gyermekedet megfosztod az édesapjával felnőni érzéstől? Hogy a válást a gyermekek sínylik meg a legjobban, akiknek felborul az életük, a biztonságot adó otthon?!
2015. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!