Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit és milyen alkoholos...

Mennyit és milyen alkoholos italt engednétek inni a 16 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 16:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Tudom, mindig is kiadták és ki is fogják adni, akkor is ha látszik rajtuk. De maximum ez az, ami akadályozza őket, de ezt is egyszerűen ki lehet kerülni, ha mégis belefutnak egy ilyen pultosba, eladóba.


Annak idején nekem pl. csak egy bisztróban kértek személyit, ahol a melegszednvicshez akartam kis pohár sört, de szórakozóhelyeken mikor sorban kértem a töményeket, senkit sem érdekelt hány éves vagyok.

2015. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Kb. 5-6 évesen sikerült megkóstolnom a pálinkát, mivel azt hittem hogy víz van benne. 9 évesen alkoholmentes sört hoztak anyuék, vagy a szomszédunk, hogy azt ihatom. Aztán persze kevés százalékos sört is megkóstolhattam, de azt már csak egy nagyon pici kóstolóban kaptam:D 14 éves korom óta ihatok energia italt, de azt hetente max. 2-3x. Most nemrég visszatértem az alkoholmentes sörhöz, de anyáék simán engednék már az alkoholosat.

16/L

2016. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!