Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne, ha...

Nektek is rosszul esne, ha nem kaptatok volna egy szál virágot se anyák napjára?

Figyelt kérdés
Két gyerekem van,2 és fél éves és 5 hónaposak. Csütörtökön elment a férjem a naggyal családi banzájra,elutaztak 300 km-re. Én inkább itthon maradtam a picivel,mert nem akartam 30 ember között kínlódni vele. Ma 11-kor értek haza a fiúk és a páromnak eszébe sem jutott,hogy a fiammal elmenjenek egy szál virágért,vagy készítsenek nekem valami apróságot. Nem az ajándékra vagy a virágra vágytam volna,hanem hogy eszébe jusson,hogy ezeket a dolgokat neki kell megmutatnia a gyerek(ek)nek... A haverjának ma van a szülinapja és oda elviharzott egy ajándékkal. Szerintetek?!
2015. máj. 3. 20:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

De rosszul esett volna- és szerintem meg bunkóság is a férjedtől, hogy minden évben szóvá teszed és nem veszi a fáradságot.

Nem az ajándék kell, csak jólesik, hogy az embert egy röpke pillanatra elismerik mint anya, mint nő (nőnapon is)

És bár valóban nem vagyok a férjem anyja, viszont a gyerekeié igen.

Az én férjem mindig hoz virágot, körbeállnak a gyerekekkel és énekelnek egy dalt, vagy valamit. És igenis jólesik.

MI is készülünk apák napjra neki egy kis figyelmességgel. Neki is jólesik.

2015. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

31-es vagyok, még annyi,

hogy édesapám is mindig virággal köszönt engem is és tesómat is minden anyák napján, és köszönetet mond az unokáiért. :) TErmésztesen anyut is, ahogy mi is.

Nálunk gyerekkorunkban is ugyanez volt.

2015. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!