Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem viselt meg Levike...

Titeket nem viselt meg Levike halála?

Figyelt kérdés
Nekem azóta rossz kedvem van, nagyon szurkoltam neki hogy meggyógyuljon. Ma hamvasztották, gyújtottam érte egy gyertyát. Nagyon sajnálom szegényt :(
2015. máj. 5. 13:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
Ti mindenbe bele tudtok kötni? Szomorú...
2015. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%

Olyan undorítóak itt a válaszolók, hogy még eyg ilyen kérdésben is scak a kérdezőt szidják meg belekötnek...

Azt nem mondanám, hogy megviselt, de persze sajnálom nagyon, meg is könnyeztem kicsit, amit írt a keresztanyja. De sajnos igaz, hogy ország és világszerte nagyon sok ilyen eset van. Ettől még mind egytől egyig szörnyű. Olyan világban szeretnék élni, ahol soha nem betegednek meg és halnak meg gyerekek, ahol nem bántják egymást az emberek, de sajnos ez lehetetlen.

2015. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem tudhatja, mikor jön el érte a Kaszás. Megdöbbentő, amikor egy 2 éves kisgyermeket visz el, de muszáj elfogadni, hogy ilyen az élet. Sajnos ez van.
2015. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

11-es.

Igen, sajnálom, de tényleg minden nap halnak meg emberek.

Őt azért kell jobban sajnálni, mert 2 éves volt? Vagy azért, mert rákos?

Minden nap halnak meg olyan emberek, akiket a netről "ismersz", mint ezt a Levikét, vagy a TV-ben láttad. Pl: Papp Vera, Bicskey Lukács, a trafikos lány, a most meggyilkolt 19 éves lány, hetekkel ezelőtt a meggyilkolt 16 éves lány. Meg ott van a 11 éves kislány, akit bezárva tartottak a szülei évekig.

Ok, meghaltak, sajnáljuk, elszörnyedünk, hogy nem csak 100 évesen halnak meg emberek végelgyengülésben.

De ha valakit ennyire kikészít egy ismeretlen ember halála, mint a kérdezőt, az nem egészen normális.

Ha a családjából fog meghalni valaki, akkor mit tesz? Fel sem fogja tudni dolgozni!

2015. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

*

A 11 éves lány nem halt meg, csak a szörnyű sorsa miatt írtam oda.

2015. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
Azért nagyon nem mindegy, hogy valaki 2 évesen vagy 72 évesen hal meg! Még előtte lett volna az egész élet, nyilván az ember (már az érzékenyebb, empatikusabb fajta amiből itt nem sok van úgy látszik) szomorú lesz ha hall egy ilyen hírt. Az mondjuk túlzás, hogy megviselt volna de szomorú lettem a hallatán, aztán nyilván az ember éli tovább az életét, nem családtagom hogy megsirassam.
2015. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén? Nem viselt meg, mivel mostanáig a létezéséről sem tudtam. Persze, sajnálatos esemény, de aki nem követte napról napra a vele történteket, azok nem érzik úgy át a veszteséget.
2015. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom én is szegénykét. Nyugodjon békében, és a szülei is legyenek erősek. :(
2015. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, felesleges megsértődni, inkább lásd be, hogy nem volt értelme a kérdésednek. Eleve úgy írtad ki, mintha mindenki a világon tudná, hogy te kiről beszélsz, miközben honnan kellene tudnia bárkinek is? Ne haragudj, de a kisgyerekek csinálnak így, akik még nem tudják, hogy amit ők tudnak, azt nem tudja mindenki más is.

Egyébként meg igen, roppant sajnálatos, hogy egy kétéves kisgyerek meghal, de ha téged az ilyesmi ennyire megvisel, akkor a saját életedet könnyíted meg, ha nem kajtatsz ilyen hírek után. Segíteni úgysem tudsz, akkor meg ne stresszeld magad feleslegesen.

2015. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kiről van szó, a kommentedben olvastam csak. Nagyon sajnálom, és szerintem aki belegondol, vagy gyereke van, mindenki együtt érez. Nincs szörnyűbb ennél, abban biztos vagyok, egy gyereket elveszíteni feldolgozhatatlan.

Szerintem a mi sajnálatunk nem mérhető ehhez...

2015. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!