Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem viselt meg Levike...

Titeket nem viselt meg Levike halála?

Figyelt kérdés
Nekem azóta rossz kedvem van, nagyon szurkoltam neki hogy meggyógyuljon. Ma hamvasztották, gyújtottam érte egy gyertyát. Nagyon sajnálom szegényt :(
2015. máj. 5. 13:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem, van jobb dolgom is, mint agydaganatos ismeretlenek hogylétével foglalkozni.
2015. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szomorú :(


Engem ami nagyon megviselt, az Szarvas-Balázs Zsófi halála volt. És még olyan sok kisgyereké! De szegények már annyit szenvedtek, hogy talán jobb nekik így.

2015. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Most olvastam csak Róla...sajnálom,de nem viselt meg.Ami viszont nagyon feldühített,és felzaklatott,a kis Szita Bence,vagy a húsvétkor az anyja által megölt kislány esete.Sajnos betegségek vannak,tragédiák is(nekem kiskorú unokaöcsém halt meg balesetben),de ezzel együtt kell élni....3 gyerekes
2015. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
En figyelemmel kisertem Levit. Es nagyon sajnalom. Ot is es a szuleit is. Egy igazi harcos volt. Es engem megviselt. Nyugodjon bekeben a kis Dragasag!
2015. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A fájdalmat az is nagyságrendekkel felerősíti, hogy a csecsemőhalandóság oly alacsony napjainkban, hogy aki mégis elveszti a csecsemőjét, fiatal gyerekét, annak plusz fájdalom, hogy szinte ez senkivel sem történik meg manapság, s felteszi a kérdést: ,,Miért pont velünk?".
2023. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!