Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Önzőség részemről, ha úgy...

Önzőség részemről, ha úgy érzem nem szeretnék 3 évig otthon lenni a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

A kérdés feltételes,mert már nem aktuális.A lányom 2 éves volt mikor bölcsibe került,nagyon vártam,szerette is.Olyan 1 éves koráig élveztem a babázást,utána már vágytam a munkára,és más felnőttek társaságára akikkel már nem csak a gyerekek meg az anyaság a téma,munkára,pörgésre stb. Nehéz persze most,de kiegyensúlyozottabbnak érzem magam,úgy érzem egyensúlyban van az életem.

Most olvastam egy kérdésnél több anyuka válaszát akik írják,hogy az első 3 év milyen fontos,és ők örülnek,hogy otthon tudtak maradni gyesen.Én ezt elfogadom,valahol meg is értem,valahol irigylem is ezt a felfogást,én még is azt éreztem,hogy imádom,szeretem a gyerekem,de nekem a babázás 3 éven keresztül nem kielégítő.Önzőség? Vagy csak nem vagyunk egyformák?


2015. máj. 5. 23:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gyerek,meg anya-függő is. 2éves se volt a fiam mikor elkezdtem dolgozni,de csak úgy,hogy nem kellett bölcsibe adnom. A volt párommal meg tudtuk oldani hogy valaki legyen otthon,illetve hébe-hóba besegített a nagyi. ( ő rendőr,24-72ben dolgozott,én nevelő voltam egy otthonban,heti 3nap 12oráztam ). Oviba 3évesen irattam,majd egy évet kihagyott költözés miatt.
2015. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!