Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Trambulin probléma: eső után...

Trambulin probléma: eső után napokig vizes a rugó szivacsa, ez normális?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen normális. Vegyetek rá takaró foliát.
2015. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hisz szivacs lévén megszívja magát vízzel. Valóban a takarófólia a legjobb megoldás.
2015. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de a takaró fóliát hova kell rakni? A váz tetejére? Vagy valahogy a rudak közé betologatom?
2015. máj. 9. 08:38
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
[link] használd már a googlet tudod jó barát!! Neked is annyi idő mint másnak!!Szép napot!!
2015. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyan anyaggal van bevonva a szivacs, ami átereszti a vizet. Rossz dolog lehet.

Milyen márkájú? A miénk X-fakt és nem tapasztaltam még ilyet, pedig az utóbbi napokban is volt nagyobb eső.

2015. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A védőhálós szerkezet miatt ez a belinkelt huzat nálunk nem használható.

Jysk-es. Ezek szerint nem normális jelenség. :(

2015. máj. 10. 05:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól mèg nem kell lepontozni... sehol nem írtad hogy milyen.. de tuti arra is van googlen megoldás csak keresd meg magadnak...
2015. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A miénk is "beázik". A rugótakaró varrásain beszivárog az esőviz, de kifolyni már nem tud. Ezért az első ugráláskor kezd el kiszivárogni belőle... a hálón végig az ember lábához....

Ez nyáron a melegben mezitláb nem gond, bár csuszásveszélyes lehet akar... de zokniban meg már nemjó, hogy összevizezi. :(

Igen, valami nagy hatalmas sátor lenne a megoldás (mienk is védőhálós, fogott is meg már gyereket, szóval nem hülyeség). De ekkora sátrat nem láttam még, hely se lenne, meg... mindegy.

Én azt csináltam, hogy a rugótakaró alsó nejlonját kilyuggattam ollóval. De így se folyik ki eléggé a víz. Valószínű neki fogok esni ilyen irodai papirlukasztóval is (csak az alsó foliát).

A szivacs nem szivja meg magát, mert polifoam-szerű zártcellás szivacs. Szóval mag a foliák varrása között reked meg a víz.

2015. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!