Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapos és 5 éves gyerekkel...

5 hónapos és 5 éves gyerekkel bevállalnátok balatoni nyaralást?

Figyelt kérdés
az út kb. 2,5 óra lenne

2015. máj. 22. 21:30
1 2 3
 11/22 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Bevállalnám. Azért az 5 hónapos nem olyan picuri már, ráadásul a nagynak is kellenek az élmények.

Azt nem mondom, hogy pihenés lesz, de jól jön mindenkinek egy kis kimozdulás.


Mi most voltunk 5 napot "pihenni" 3 gyerkőccel (4,5 és közel 3 éves + 5 hónapos). Szállodában voltunk. Őszintén szólva még a picivel volt a legkevesebb gond. A nagyok meg élvezték, hogy a progikat.

Nyáron (kb. 2 hónap múlva) egy hetes nyaralást céloztunk meg, szerintem az sem lesz rosszabb.

2015. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 órás repülőutat vállaltunk két ennyi idős gyerekkel(a reptéri várakozás).Semmi gond nem volt.Mivel a család egy része Bécsben él,nálunk havi több alkalommal is "játszik" egy 2.5-3-4 órás autóút.Akkor sincs gond.A válaszom:igen,minden gond nélkül.
2015. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Úgy értem PLUSZ a reptéri várakozás.
2015. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Énis inkább arra hajlok, hogy menjünk.Azért bérlünk házat, hogy ha sírás lenne éjjel, akkor se zavarjunk mást. Babakocsiban, autóban jobban elalszik a kicsi, mint itthon. Az első 1,5 éves volt, mikor először vittük a Balatonra, mindig akkor aludt, mikor autóztunk.

Köszönöm a válaszokat!!!

2015. máj. 23. 08:11
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha házat béreltek, akkor igen. Senkinek nem árt egy kis környezet változás. Nem klasszikus nyaralás lesz, de azért más, mintha otthon lennél.
2015. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán.

Én egy három hónapossal is bevállaltam egy három napos konferenciát. Persze jött apuka is és nagytesó is, semmi gond nem volt. Mindenki csodájára járt, hogy milyen nyugodt baba. Most két évesen már nem vinném.:)

2015. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem, megyünk :)
2015. máj. 23. 12:54
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most 5hós a kislányom. Nincs mellette 5éves gyerekünk lehet,hogy csak ezért de én simán illetve mi simán elmennénk. Igaz nyár közepén már nem 5hós lett hanem idősebb,de szeretnénk nyaralni menni,már nézzük a bababarát szállodákat:)

2015. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Lett helyett lesz. elírtam:)
2015. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Simán bevállalnám, de csak akkor, ha nem nekem kellene főzni és takarítani.

Szóval én szállodába, panzióba vagy apartmanba mennék inkább, ahol az étkezés is megoldott.

Nekem az nem kikapcsolódás, ha ugyanúgy napi 3x gondoskodnom kell a család étkezéséről, ráadásul nem is a saját megszokott konyhámban és utána elpakolni, mosogatni stb....

Ebből a szempontból tényleg a legkisebbel van a legkevesebb gond 😀

2015. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!