Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyám megőrült mióta megtudta...

Anyám megőrült mióta megtudta milyen nevet akarunk a lányunknak. Hogy állítsam le szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, én anyám nekem kéne legjobban tudnom, hol a kikapcsoló gombja, de már nem bírok vele. Amikor a lakótelepen sétálunk és odajön egy szomszéd, vagy lakó még őket is letámadja, hogy most mondja meg, nem szörnyű ez a név? Úgy hogy ott állok mellette! Szegény szomszéd meg látszik rajta, hogy most nem tudja mit szóljon ehhez... Tisztára kivagyok, 5ezerszer elmondtam neki, hogy neki is volt sansza 3szor nevet adni a gyerekeinek (hárman vagyunk testvérek), most én döntök, mert ez az én gyerekem.

Volt valaki hasonló helyzetben? Megőrjít, már kellemetlen helyzetbe hoz mások előtt is :(


2015. máj. 28. 10:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
Milyen nevet szeretnel adni a babadnak?
2015. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
31%
attol függ mi a név...
2015. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
44%
Valszeg tènyleg szörnyű nèv lehet ha nem mered leìrni se ide...
2015. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
miért attól függne? abban kértem segítséget, hogy hogy állítsam le, nem abban, hogy véleményt kérjek a névről, arról van 6ezer másik kérdés :)
2015. máj. 28. 10:51
 5/43 anonim ***** válasza:
44%
Viszont míg neked nem merik majd a szemedbe mondai az ismerősök, mekkora hülye vagy, hogy kiszúrsz a gyerekeddel, őt le fogják támadni... pont úgy, ahogy majd a gyerekedet is... Meg akarja védeni az unokáját, ha már te nem használod az agyad. MErt értem én, hogy extra név kell, de a gyereked fog szívni, mert te különc vagy. HA annyira tetszik, változtasd meg a saját vagy a férjed keresztnevét erre...
2015. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy gáz a név? Anyám szerint gáz. Szerintem és a férjem szerint nem. Szerintem nem extra, csak anyámnak már a Judit is extra névnek számít. Nekem is és a testvéreimnek is ezer éves neveket adott egyiken sem szeretjük és ha már nem Mária, vagy Borbála lesz a lányom kiakad.
2015. máj. 28. 10:55
 7/43 anonim ***** válasza:
97%

En ezert nem fogom elmondani senkinek mi lesz a neve. Anyum es mamam is ki volt akadva, mikor a sogornom azta a nevet adta a fianak, hogy Noel Titusz. A mai napig emlegetik, hogy szornyu pedig mar 1,5 eves a gyerek. Sajnos mi sem talaltuk meg a kikapcsolo gombot. Valoszinuleg minden masban is ilyen anyud, mert az enyem is. Meg azt is eldontene milyen bugyit vegyek ma. Szornyuek. Pedig nem hagyjuk hogy barmibe is belekontarkodjon es megis probalkozik ujra meg ujra.


Egyebkent probald meg megertetni vele, hogy ez lesz a neve es ha szidja azzal csak bant. Valamint sertodj be egy ilyenen, egy hetig ne szolj hozza es akkor elgondolkodik.


Sok sikert!!!

2015. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
97%

Anyósomnak a Judit névvel volt baja, erre panaszkodott fűnek-fának, hogy ilyen SHIT régi nevet adunk a gyereknek.

Az ország másik végén mondja, így nem zavar.

De őszintén szólva mocskosul kíváncsi vagyok, hogy mi ez a név. :)

2015. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan így vagyok, próbàlkozik mindennel, pedig nem?gondolom hogy szörnyű lenne az a nèv...

De hàt szeeinte csúnya, nem lehet becèzni, túl ritka, stb...

Ènnem jöttem mèg rà, tehàt ha valami siker lesz nàlatok mond meg nekem is..

2015. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Tesom tavaly szult, neki volt ilyen idiota az anyosa. Andrasnak neveztek el, de mar elotte elmondtak mielott megszuletett volna h mi lesz a neve. Az anyosa ugyanez volt mint anyukad. O meg a munkahelyen is azt mondta ha megkerdezik mi a neve o mast fog mondani. Meg modntak neki ha nem tetszik a nev a gyereket se kell megszolitani, latnia se muszaj. Meg ugyanez h mindenkinek meg van a lehetosege h szuljon es nevet valasszon. Csak rad es a ferjedre/parodra tartozik. Legy szigoru es mond meg neki hatarozottan ha beket akar nem eget masok elott es viselkedik. Ha nem akkor majd ahogy o te is ugy fogsz viselkedni. Megallsz a szomszedokkal es kezded h ezt a nevet valasztottatok es nezzenek mar oda anyam meg puffog ra, normalis? Szerintem se kopni se nyelni nem tudna.
2015. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!