Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen rosszindulatúak...

Tényleg ilyen rosszindulatúak tudnak lenni a kismamák/anyukák? Le fognak nézni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és a 4. próbálkozós hónap után összejött a baba :)

A sógornőm most szülte nem rég a 2. babáját, és rengeteg jótanáccsal lát el. Valamelyik nap mondta, hogy arra azért számítsak, hogy lesznek gonosz "idősebb" anyukák vagy kismamák, akik lenéznek, és kis csitrinek tartanak majd az anyasághoz, és kapni fogok szép kis beszólásokat, de ne törődjek velük.

Ilyen tényleg létezik?

Hiába tervezett baba, van házunk, van kocsink, munkánk, nincs hitelünk, és csak azért, mert én fiatal vagyok ilyeneket fogok kapni? Miért? Vagy csak ijesztegetett? :)


2015. jún. 2. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan járok el az ilyeneknél mint #9. :D HA már háborog, akkor háborogjon rendesen..


23 vagyok, van 1 csodás unokahúgom, akire vigyázok mikor a nővérem manikűrösnél van (Budapest). Amikor sétálgatok az egy éves manóval, akkor rendre kapom a tekinteteket, mert ráadásul elég fiatalnak nézek ki. Inkább tűnök 20nak mint 23nak..


Hát én jót szoktam rajta szórakozni. :D

2015. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!