Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyerekekkel kapcsolatos...

Ha gyerekekkel kapcsolatos munkát vállalok, vizsgálhatnak?

Figyelt kérdés
Utánanézhetnek a pszichiátriai előéletemnek? Vagy elég az erkölcsi bizonyítvány?

2015. jún. 15. 09:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
93%
Írd le, milyen betegséged van? Légyszives. Anonim oldal, itt minek is titkolózol?
2015. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
63%
remélem nem fognak alkalmazni...bennem ez félelmet kelt, már ahogyan irsz az is.
2015. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:
De ostobaság. Nekem van betegségtudatom, viszont azt is látom, hogy nektek előítéleteitek vannak a pszichiátriai betegségekkel szemben és azokat hangoztatjátok. A betegségem kezelhető. Többet nem mondok róla. Miért ne dolgozhatnék gyerekekkel, ha el tudom végezni a munkát?
2015. jún. 15. 10:42
 14/74 anonim ***** válasza:
80%
Ehhez az egészhez csak annyit fűznék hozzá,hogy így visszagondolva ,az általános iskolai tanáraim között,és a gimnáziumban is sok labilis idegrendszerű személlyel volt alkalmam találkozni,akik mégis a tanári pályán mozogtak.Csak nekem vannak ilyen emlékeim?Nem volt nektek is idegbeteg osztályfőnökötök,vagy alkesz tesitanárotok,vagy nimfomán angoltanárnőtök?
2015. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:
Szerintem az alkalmassági vizsgálat, amit a 7-es írt, az nem azt jelenti, hogy megnézik a múltamat és belenéznek az orvosi kartonjaimba, hanem az, hogy ki kell töltenem egy tesztet, ill. elbeszélgetnem valakivel. Ha azon jól teljesítek, akkor alkalmas vagyok.
2015. jún. 15. 10:50
 16/74 anonim ***** válasza:
63%
Rá 2 hétre meg kinyirod a gyerekeket, ha elpattan az agyad. Azért ez nem így működik.
2015. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
89%
És ha épp úgy mész a gyerekekhez, hogy nincs kezelve a betegséged???
2015. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
73%

Pszichiátriai beteg ne dolgozzon már gyerekekkel!


Igen kérdező, ha meg is próbálod eltitkolni, azonnal kirúghatnak. Orvosi alkalmasságin meg simán kibukhat, ha pszichiátriai kezelés alatt álltál. Az ilyne betegek nem láthatnak el bizonyos feladatokat és pont, vedd tudomásul. Látássérült sem vezethet repülőt, epilepsziás sem lehet buszsofőr, bármennyire is szeretnének.

2015. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
76%
És már csak az is arra utal, hogy nagyon beteg vagy, titkolózni akarsz. Szerinted ez fer dolog?
2015. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
58%
kérdező te rábíznád olyanra a gyereked akit kezeltek mentális állapot miatt és bármikor bekattanhat? mert én pl nem. szerencsére vizsgálják.
2015. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!