Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyerekekkel kapcsolatos...

Ha gyerekekkel kapcsolatos munkát vállalok, vizsgálhatnak?

Figyelt kérdés
Utánanézhetnek a pszichiátriai előéletemnek? Vagy elég az erkölcsi bizonyítvány?

2015. jún. 15. 09:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
74%
én előítéletes? mond voltál már pszichiátrián? kezel téged valaki egyáltalán? de nem ragozom tovább pszichiátriai betegség kizárja ezt a munkakört. ennyi...
2015. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha szerinted ez rendben van, akkor miért szeretnéd tagadni? Ebből is látszik hogy nem vagy ép.
2015. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:
Igen, voltam már pszichiátrián és kezelnek is. Nem értelek, szerintem egyértelműen előítéletesen állsz ehhez.
2015. jún. 15. 12:47
 34/74 A kérdező kommentje:
32-es, épp az előítéletesség miatt.
2015. jún. 15. 12:47
 35/74 anonim ***** válasza:
87%
jó akkor hidd ezt. de mint mondtam benne voltam, átéltem és láttm jópár dolgot. én nem a legkeményebb részben voltam, de rengeteg olyan ember volt aki vagy gyilkolt, vagy gyilkolni akart, a bent lévők kb 60%-a. persze volt olyan is aki egész nap a kezéhez beszélt, de ők voltak a ritkábbak, és voltunk mi, akik gyógyszeres beállítás mellett körülbelül normálisan éltünk. de kérdezd meg a kezelőorvosod, ő elmondja neked hogy az ilyen munkáktól el vagy tiltva. nem is értem hogy fordulhatott ez meg a fejedben. te se szívesen bíznád pszichiátriai betegre a gyereked gondolom.
2015. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, milyen helyen voltál, 35-ös, de a legtöbb pszichiátriai beteg simán depressziós, vagy kényszerbeteg, tehát ilyen enyhébb. Eszükbe sincs, hogy öljenek. Badarságokat beszélsz, és ezzel csak ártasz.
2015. jún. 15. 13:01
 37/74 anonim ***** válasza:
28%
De értsd meg, hogy ki fog derülni. Kérdezted az erkölcsi bizonyítványt. Hát neked az nem túl fényes. És nem a betegséged miatt, hanem mert hazudozol eléggé komoly dolgokban.. És ez nem előítélet, hanem józan ész. Nem támadásnak kellene venned.
2015. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, nem kell, h gyilkolási hajlamaid legyenek, Ha csak pánikbeteg vagy (én erre tippelek), akkor is gondolj már bele....jön egy vészhelyzet, mondjuk egy gyerek balesetet szenved, te meg, a felnőtt, akire rá van bízva a gyerek, elkezd ott pánikolni, levegőért kapkodni meg, kimenni friss levegőre (ezt szokták mondani a pánikbetegek, h nekik csak egy kis friss levegő kell olyankor). Eszednél vagy? A felnőtt azért van, h vigyázzon a rábízott gyerekekre, felelősséget kell vállalnia értük és emellett végezni a napi feladatokat(oktatás, nevelés, gyermekfelügyelet, akármi. Erre nem képes pszichiátriai beteg, hiszen nem beszámítható 100 %-ban.
2015. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
62%
igen, simán depressziós.. hány újságcikk is szól arról hogy depressziós ölt? emlékszel a repülőgép pilótára akire szintén életek voltak bízva? vagy az apára aki kidobta a gyerekét az emeletről majd utána ugrott? esetleg arra az apára aki lelőtte a saját lányát majd magát is? esetleg arra a srácra aki a depresszió miatt irtotta ki a fél iskoláját és a tanárokat? vagy arra az egyetemistára aki fegyvert vitt be az iskolába? ők is csak depressziósak voltak...és ezek még csak ebben az évben történtek. száz szónak is egy a vége, ha valami csoda folytán ilyen ember dolgozna a gyerekem közelében és megtudnám azonnal kivenném és az összes létező helyre jelenteném.
2015. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
90%
Orvosi alkalmassági vizsgálatról kell az igazolás. Ez általában minden munkahelyen így van. Ott rákérdez az orvos minden betegségedre, nem szabad hazudni. Ennek ellenére megteheted. Ha lelkiismeretes az orvos, azért utánanéz az előzményeknek és akkor úgy is benne lesz az igazolásodban, amit kiállít, hogy pszichiátriai kezelés alatt álltál,vagy állsz jelenleg is. Ha kevésbé lelkiismeretes, akkor talán el tudod titkolni, kérdés, hogy meddig. Ha nem értenéd milyen jogon tehetik ezt: A munkáltatódnak joga van tudni a te egészségügyi állapotodról, legyen szó fizikai vagy lelki betegségről. Ez nem előítélet kérdése! Egyszerűen csak a főnöködet terheli a felelősség, ha olyan munkakörben alkalmaz, amire alkalmatlan vagy. Gyerekgondozás terén pedig ez különösen igaz!
2015. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!