Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem akaszt ki? Mire jó ez?

Csak engem akaszt ki? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Van egy huszonéves ismerősöm a facen, most várja az első babáját, 30 hetes (sajnos napra pontosan tudom mikor hol jár) Namost amióta terhes azóta minden nap ezmegy:

-jajj de mozog az én picifiam.

- joghurtot eszek, mert a kis tökös azt kívánja.

-énekeltem a picikémnek mert akkor mindig elalszik.

És még sorolhatnám. Konkrétan tudom hogy mikor hol van, mit eszik, mikor mozog a babája stb. Na most kérdem én, mire jó ez? Szerinte ő most különleges? Szerinte érdekel valakit? Nekem is vannak gyerekeim, de ilyet nem csináltam, sőt én pocakos képet sem tettem fel, csak egyet amikor megszületett a pici, aztán ennyi. Nem akarom törölni az ismerőseim közül, mert amúgy szimpatikus, de amióta terhes azóta mintha elszállt volna a maradék esze is.


2015. jún. 15. 21:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még ehhez, engem az akasztott ki igazán, amikor x. hetes terhesen elkezdte kiposztolni, hogy milyen lesz a kis hercegnő rezidenciája. (Sarok a hálójukban.) Majd a pelenkázókomód. Majd a kiságy, aztán a bevetett, felcsicsázott kiságy. De amit leginkább nem értek, a behajtogatott babaruhás szekrény, a kipakolt pelenka! Ilyenkor, nem tudom, ámuldozni kell, hogy jééé, öltöztetni fogod majd?! Szóval, mégis mit vár ilyenkor?


Annyira kitárják a születendő, ill. a pici babájuk életét, intim pillanatait, hogy az már másoknak kellemetlen. Neki fontos, a férjnek fontos, a közeli családtagoknak esetleg fontos, de a 20 éve nem látott osztálytársak kb. le se szarják.

A saját ágyunkat, ruhásszekrényünket, pipereholminkat sem fotózzuk és rakjuk a közönség elé, akkor a gyerekét miért kell?!

2015. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Vajas kifli kakóval volt a reggeli és most ott ül a dokinál... Khm.. Nem értem komolyan. Olyan normális csaj volt. Kb ezt úgy tudom elképzelni, hogy azt szeretné hogy mindenki el legyen ájulva, mert neki van baba a hasába. És ez milyen szuper, ő most egy földre szállt angyal, akiről minden percbe beszélni kell.
2015. jún. 16. 09:45
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
De ez milyen már... Az a gyerek egy individuum, egy ember, aki egyszer majd felnő, és mint tudjuk, ami kikerült az internetre, az ott is marad... És ahogy marha ciki volt a "hőskorban" a babakori pucér képek mutogatása az udvarlónak, ez ugyanúgy marha ciki lesz neki, ha kicsit nagyobb lesz. Személyiségi jogok? Áh, de hát ez csak a Facebook.
2015. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Pedig sztem jobban jársz, ha most idejében torlod az ismerőseid közül, mert ez később még rosszabb lesz szülés után. De ha szeretnéd tudni miket fog csinálni majd a babája a nap 24 órájában, az év 365 napjában, akkor nem kell torolni.
2015. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nektek honnan vannak ilyen ismerőseitek? Én tök szívesen nézegetném az ultrahang-fotókat, de senki nem rakja ki, úgy kell vadászni az 1-1 gyerekről készült fotót. Arra mondjuk én se lennék kíváncsi, hogy mikor és mit evett a kismama, az már azért elég komoly:D
2015. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Igen, azt hiszi, hogy kulonleges.Nekem egy baratnom volt ilyen.O is hasonloan beszelt a terhessege idejen.Miota pedig megszuletett a fia, egyszeruen masról se tud beszelni, csak a gyerekrol.Már 2 éves egyebkent.De akarmilyen tema merul fel, a vege mindig az, hogy a gyereke igy, a gyereke ugy...Elejen meg szivesen hallgattam is, de mar besokalltam.Kerulom ot, egyszeruen mar unom.
2015. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az uk kép az csak egy alap dolog, ami nem zavar, mert ugye szerencsére nem minden nap jár az ember :D De a többi...most ezt eszem, ezt iszom, ezt kívánom, most háromszor rugot, most tizenhatszor pördült... Ah..
2015. jún. 16. 21:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nemcsak kismamák csinálnak ilyet, van 1-2 ismerősöm, aki gyakorlatilag a közösségi oldalon éli az életét és állandó kényszere van arra, hogy mindent közöljön magáról (most kávézik, most ebédel, most strandol, most az autópályán utazik stb.) Szánalom.
2015. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!