Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért vagyok...

Lehetséges, hogy azért vagyok "előítéletes" a fiú gyerekekkel, mert csak rossz kisfiúkat ismerek? ) többi lent)

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk gyereket, de én egyszerűen félek attól, hogy fiú legyen.. Tudom, nem én döntöm el, és a neme mindegy, csak egészséges legyen, szeretni fogom ugyan úgy, stb... Csak az a gondom, hogy a környezetemben lévő 3-4-5 éves gyerekek egytől egyig fiúk, nem ismertem meg soha senki ilyen korú kislányát.. És ezek a kisfiúk mind rosszak, de rettenetesen! Nem értik amit az anyjuk mond, leszrják, visszapofáznak.. Rémes, tudom, hogy neveltetés és stb, de valahogy rettegek, hogy fiam lesz, és ő is ilyen rossz lesz..

Szóval ez lehet pont emiatt, hogy nem ismerek kislányokat? Bocsi, biztos furcsának gondoltok most.. De ez tényleg nagy gondom.. (a vőlegényem persze fiút szeretne)


2015. jún. 19. 13:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok még ugyan szülő, de baby-sitterkedem, több családhoz is járok. A 3-6 éves korosztály egy rémálom! Először egy 3 éves kislányra vigyáztam fél évig és mondtam is a páromnak hogy soha nem akarok lányt. Ezután egy másfél éves kisfiút kaptam, aki egy tündér volt...egy évig, utána ő is jól leszívta az energiám.

Aztán nagyobb gyerekekhez jártam: fiú(8), lány (6). Hát az már egészen más volt, nem lefáradtam hanem feltöltődtem tőlük. Most pici babára vigyázok, kisfiú, és ő is tüneményes...még! :)

Konklúzió: kerüld el messzire az ovisokat mielőtt elmegy a kedved a gyerekektől! 0-2 éves korig, és 6-tól felfele nagyon édesek, akár fiú akár lány. :)

2015. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!