Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki a terhesség...

Hogyan derítsem ki a terhességet minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, de a munkahelyemen vegyszerekkel, veszélyes anyagokkal foglalkozom. Természetesen védem magam ahogy lehet, de azt sem tehetem, hogy felmentem magam a munka alól, más munkakör nincs, ráadásul nem lenne jó ha megtudnák, hogy babát tervezünk, ezt mindenki tudja, hogy miért...!

Szóval ha elkezdünk élesben próbálkozni, hogyan derítsem ki legkorábban, hogy terhes vagyok és utána amíg nem bizonyosodik be orvosilag is, addig mit tegyek, hogy ne kelljen elmondanom, h "hoho, lehet, hogy terhes vagyok, de orvos csak 2 hét múlva látná ezt".

Remélem érthető amit írtam! :)

Ha orvosilag bizonyított azonnal táppénzre kell jönnöm!


Köszönöm!


2015. júl. 12. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet akkor ovutesztelni, hogy minél pontosabban tudd az időpontot, és onnantól már könnyebb számolni a dpo-kat:) Sok sikert!:)
2015. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a következő menses elmaradásának napján csinálj tesztet majd pár nap mulva, ha pozitiv akkor, menj el dokihoz.

ha ezt bizonyitotta a doki , akkor elmondod neki a munkakört és ad kódot veszélyeztetett terhességre, majd a háziorvos táppénzre vesz.


de ne aggódj ha véded magad addig nem lesz baja.

2015. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!