Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korában engednétek...

Hány éves korában engednétek gyereketeknek a köldök piercinget?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, nem vagyok olyan magamutogatós fajta, szóval suliban persze takarnám. Megtetszett a köldök pc és gondoltam hogy anyumat ráveszem erre. Kíváncsi vagyok, hogy ti hány éves korban ajánljátok?!

2015. júl. 23. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16 alatt semmiképp sem. De legjobban a 18 fele hajlok. 18 évesen felnőtt, saját döntése és nem mondhatja ha később nem tetszik h jaj anyu miért engedted, nézd mi maradt a helyén.
2015. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj en igaz,hogy a gyerek vagyok,es nem koldok pc-m van,hanem 2 ajak es egy szemoldok,de nekem megengedte anyum mar 14 evesen! :) mondjuk hamarabb nem is kerdeztem ra! Most 15 vagyok+ 20 mm-es fultagitoim vannak! :) en biztos megengednem 13-14 evesen,ugyse sokan latjak! Max strandon vagy amikor oltozol at tesi orahoz! Amugy probald ugy ravenni a szuleid,hogy megmondod nekik,hogy ezt barmikor kiveheted es meg sem latszik! :) Sok szerencset!
2015. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
kb. bármikor ha megkérdez,én 17 évesen csináltattam,és nem kértem engedélyt rá...Megvettem magamnak és itthon mutattam anyunéknak...Mennyivel másabb ez,minthogy gyerekként/babaként átlövetjük a fülét?szerintem semmivel
2015. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

14-17, függően a gyerek értelmi fejlettségétől, belátásától, mérlegelési képességétől.

A sajátom még két éves sincs, de ha kamaszként lesz ilyen igénye, akkor attól függően, hogy mennyire látom rajta, hogy képes hosszútávon előre gondolkozni, a fenti korhatárral egyeznék bele.

2015. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 15 évesen találta el, hogy a szemöldökébe szeretne egyet.

Arra kértem, várjon 1 évet, ha még akkor is akarja, mehet a menet. Elfogadta, kivárta, megcsináltatta.

2015. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nálunk 16 év alatt kell szülői beleegyezés.

8. utáni nyáron hozta fel nekem a témát, én csak annyit mondtam neki, hogy várjon augusztusig, amikor már nem megyünk strandra, mert nem szerencsés vele eleinte fürdeni. Elfogadta, végül szeptemberben csináltatta.

Örülök, hogy megkérdezte, egy fültágítóra vagy esetleg egy tetoválásra már nem mondanám ezt. Illetve egy szemöldök, orr piercinget sem díjaznék. Arra várjon 18 éves koráig, szerintem, ha akkor is akarja, hajrá.

2015. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
18 év alatt nem engedném, csak akkor, amikor már nagykorú. De amúgy nem értettem sose, mi értelme van ilyesminek, ha még csak nem is mutogatod. Olyan, mintha megvennél egy szép ruhát, és ahelyett, hogy hordanád, hagyod a szekrényben porosodni.
2015. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16 éves voltam mikor szemoldokombe rakattam egyet, anya nem ellenezte. 22 voltam, amikor kivettem. Ettől azért a koldok szerencsésebb hely neki. :)
2015. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én is meg voltam őrülve érte 16-17 évesen, ahogy a tetkóért is. De végül nem csináltattam. a barátnőmnek szétnyílt a köldök fölötti bőre terhesen, a seb nehezen gyógyult, hegesedett, végül mára egy mély lyuk lett a helyén. :( A tetkókat szó szerint undorítónak látom ma. Szóval én nem ajánlom 22-23 éves kor alatt. Akkor szerintem sokat változik a gondolkodásod.
2015. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Testvérem 19 évesen csináltatott múlt héten! Becsülöm ezért! Nem tudom hány éves vagy, de nekem is megtetszett 15 évesen és rá egy évvel meguntam, kivettem, sőt nem is hordanám soha többé. 21 éves vagyok
2015. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!