Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekesek! Szoktátok irigyeln...

Gyerekesek! Szoktátok irigyelni a nem gyerekeseket?

Figyelt kérdés
Annyian irigykednek a gyerekesekre (más-más okból), hogy érdekelne, van e olyan gyerekes aki nem gyerekesre irigy valamilyen okból?!

2015. aug. 3. 14:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

Én egyáltalán nem irigylem a gyerekteleneket. Soha nem fogom elfelejteni, milyen magányos tudtam lenni amikor még szingli voltam...pedig voltak - vannak barátaim, jártunk ezerfelé, mégis este amikor hazamentem az üres lakásba, sírni tudtam volna...mindig is arra vágytam , hogy családom legyen és boldog vagyok, hogy megadatott (két kislányom van).

De ismerek olyat, aki gyűlöli az életét, amióta gyerekei vannak.

2015. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.. De a napokban már mondtam olyat, hogy olyan jó kis nyugis éetem volt, doloztam és hazamentem a macskámhoz filmet nézni, eljártama barátaimhoz és mécsest gyújtottam a nappaliban bor mellé egyedül is, ha olyan kedvem volt. Aztán jött a férfi, a gyerek, a gyerekek, ment a macska (elpusztult), nincs bor, nincs mécses - legalább nem gyullad fel semmi - és a munkahely után itthon is a káosz vár, a barátaim meg szintén beadták a derekukat és tuti senki nem ér rá, amikor én véletlenül.

Az életemnek ezt a pár klassz évét azért sajnálom, de nem másokat irigylek, mert én is családot akartam végülis egyszercsak és így is lett.

2015. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Soha nem cserelnek veluk semmiert sem. Akarmilyen nehez vagy faraszto vagy megterhelo gyereket nevelni, egyetlen napra sem cserelnek eletet senkivel, se gyermektelennel, se masvalaki szulovel. En az en gyerekem anyja akarok lenni, amig elek.
2015. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%

és milyen erdekes, hogy mi, akik ezt igy gondoljuk, mint a 11. es 13. hozzaszolo, le leszunk pontozva azok altal akik nem ertenek velunk egyet (es ez most nem a pontozosdirol szol de a lepontozas igenis egy velemeny nyilvanitas) mert azt gondoljak alszentek vagyunk es valojaban irigyek es boldogtalanok, pedig mi komolyan ugy gondoljuk ahogy irjuk :)


6-os

2015. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
En nem tudom ki mit gondol vagy kit irigyel, engem mar fokent a gyerekem lete tesz azza, aki vagyok. Lehet tobbet jarhatnek moziba vagy sportolni vagy ilyesmi, gyerek nelkul, de ez engem egesz oszinten nem erdekel. Szamomra ez csak potcselekves lenne. Inkabb vennek egy kutyat es/vagy vallalnek onkentes munkat, mint hogy magamnak eljek.
2015. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy kicsit irigylem őket, már hogy oda mennek, azt csinálnak, amit csak akarnak. De az anyaság jár lemondásokkal.
2015. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős gyerekesek. Ha fiatal, 20-as évei elején levő pár, akkor igen, néha irigylem. De ha középkorú, 30-40-50 éves gyermektelenek, azokat mar nem. Van egy 18 éves unokahugom, öt is néha irigylem, éli az életét és ha kedve van babazni, akkor átjön. Mintha magamat látnám ennyi idősen, amikor vele babaztam.
2015. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős "gyerektelenek". Ezt akartam írni. (Utolsó)
2015. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem. És egyszer sem bizonytalanodtam el ebben, 2 gyerekem van, a nagy már iskolás. Nekem ez a fontos és mindig így terveztem. Annak ellenére gondolom így, hogy sokminden nem a terveim szerint alakult, dehát ilyen az élet, mi így vagyunk boldogok. :)
2015. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
Igenis álszentek vagytok. Az emberek többsége színházat csinál az életéből. pfúj
2015. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!