Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos lenne ha...

Szerintetek jogos lenne ha ezt kérném a férjemtől?

Figyelt kérdés

A kisfiunknak és az anyósomnak egy napon van a szülinapja. Most lesz egy éves.

Úgy gondolom, hogy természetesen anyósomat is köszöntsük fel, ahogy szoktuk, virággal bonbonnal, ilyesmi, de a nap a kisfiunkról szóljon, és neki legyen tortája.

A férjem szerint ha már ünnepel a család, és az anyjának is aznap van a szülinapja, akkor legyen két kisebb torta. Egyikünk szülőjének sem szoktunk tortát venni, ez eddig nem volt szokás, csak virágot, bonbont, az apukáknak bort, esetleg valami kisebb ajándékot, és nem értem ennek miért kellene most másképp lennie.

Én azt szeretném ha a kisfiam első szülinapján, és majd a többi szülinapján is, nem őt IS, hanem őt ünnepelnénk (mondom, amellett, hogy természetesen anyósomat is felköszöntjük, de felnőtt ember, csak ellesz szülinapi zsúr és torta nélkül...)

Szerintetek? Kinek van igaza? Felfújom a dolgot?


2015. aug. 3. 20:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
én is 35-el értek egyet, majd írj, mi lett
2015. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, ha csak az a jó válasz, ha valaki pont úgy gondolja, mint te. Akkor természetesen neked van igazad. Jó ünneplést!
2015. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Na jó. Még írok utoljára, mert teljesen le vagyok döbbenve az embereken, most vagy nem beszélni magyar, vagy én nem tudom mit nem lehet érteni azon amiket mondok.

Minden olyan válasznak örülök, aki ért, hogy mit akarok, és normális stílusban íródott, függetlenül attól, hogy egyet ért e vagy sem.

A 35-ösnek azért írtam, mert sok értetlenkedő után végre volt egy ember, aki megértette a kérdést. Felüdülés volt.

De köszönöm minden ilyen válaszolónak, akire ráillenek a fentiek, így:

1,2,3,4,5,7,8,12,13,15,17,18,19,20,21,25,27,28,29,30,35,36,41

Így megfelelő?

Nagyon köszönöm, remélem jól fog sikerülni az ünneplés.

Kedves 36-os, ne haragudj, nem írom meg mi lett, mert ha nem kap tortát anyósom, akkor még lehet hogy kinyomozza valaki a címemet, és autóbombát tesz a kocsimba, ha pedig kap, akkor meg itt fognak örömködni, hogy nekik lett igazuk, nem adnám meg ezt az örömet, ez a mi titkunk marad már :D.

További szép napot mindenkinek.

2015. aug. 6. 18:39
 44/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért tette oda azt a fél méteres szünetet :O. oda tetszőleges számú torta képét be lehet ragasztani.
2015. aug. 6. 18:39
 45/45 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen miért tetted fel a kérdést? Nagyon öntudatosan válaszolgatsz!


U.i.: Tuti lesz tortája az anyósodnak:))

2015. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!