Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy jöttök ki ennyi pénzből?...

Hogy jöttök ki ennyi pénzből? Min spóroljak?

Figyelt kérdés

Nem élünk rosszul, a párom is és én is jól keresünk. Ma a barátnőm elpanaszkodta, hogy milyen nehéz nekik, mert becsúszott a baba. Havi 200ezer forintból élnek 3-an albérletben. Belegondoltam, hogy mi ennek havonta a dupláját is elköltjük, ha mindent összeszámolunk (rezsit, tankolást, kaját, mindent)

Arra gondoltam, hogy megpróbálnánk mi is ekörüli összegre kijönni havonta, és a többi pénzt félretenni a gyerkőcnek. Így is teszünk félre minden hónapban, van a kisfiunknak babaszámlája is.

Min tudok spórolni? Saját lakás van, kocsi van.

Szerintetek hogy lehet így kijönni 200ezerből?


2015. aug. 10. 23:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

" Nem

veszek meg minden kencét, amit

reklámoznak, csak ami tényleg kell -

de abból eddig márkásat vettem

(arckrém, arclemosó, tusfürdő, stb)"


Tényleg kell?! ;)

Na ezek addig kellenek 'tenyleg' amig jut rá pénz. Csóró embernek se arckremre se arclemosora nem telik. Tusfurdobol es fogkrembol is csak a legolcsobb amit te ugyse szeretsz mert megteheted, hogy válogass.


Persze okos, akcios vasarlasokkal is nyersz párezret de igazan nagy kiadas csokkentes az szinvonal romlassal jár.

2015. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!