Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért írják sokan, hogy nem...

Miért írják sokan, hogy nem választanának gyakori nevet a gyereknek?

Figyelt kérdés
Vajon a nők többsége tisztában van azzal, hogy nem a keresztnévtől lesz különleges a gyereke, hanem a majdani személyiségétől, tehetségétől például?
2015. aug. 17. 11:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

13as vagyok. szintén Bp :D lehet nálunk gyűltek a Rékák, mondjuk pár évvel idősebb vagyok nálad :/


engem csak tesóm csúfolt, béka, répa, stb és a személyes kedvencem: réka-család nyomoRéka. imádnivaló gyerek volt tesóm :D suliban soha nem csúfoltak szerencsére :)

2015. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
18-as, de igen általános iskolában, de szinte mindenkit, tök mindegy volt hogy hívják, ha nem a nevéért akkor valami másért. Nekem főleg a Réka-béka ment de én csak nevettem raja így hamar abba maradt.
2015. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ajjaj.. :( Köszönöm, Rékák! :)

18-as

2015. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én szeretem, hogy ritka a nevem (Katinka) a gyerekemnek meg szeretnék egy gyakorit és egy ritkát adni, és majd ő eldönti mit szeret jobban.
2015. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!