Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves múlt a kisfiunk, a...

1 éves múlt a kisfiunk, a párom kettesben wellness-ezni akar menni, őt a nagyszülőkre bízni. Ti mennétek? Nem korai?

Figyelt kérdés

A szüleimre bíznánk, teljesen megbízom bennük, nem ez a gond. De képtelen vagyok még elképzelni is, hogy 3 napra elutazzak nélküle, még kicsinek tartom ehhez. A férjem nem érti, kezdünk összeveszni ezen.

Szerintetek? Ki mikor szervezett több napos programot először gyerek nélkül?


2015. aug. 27. 13:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
80%

szörnyű egy férj, hogy a feleségével akar KETTESBEN pihenni és együttlenni!

bizony ugorjunk a ffinak! ilyen szemétséget! hát hogy meri? nem szégyelli magát, hogy ilyet kér?

majd ha 30 lesz a gyerek, majd akkor lehet menni kettesben!


ősanyák beindultak! :D

2015. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
71%

Na, megjelent a rengeteg lepontozó ősanya! :D :D

Megkérdezném tőletek, hogy mikor is szexeltetek utoljára? Mikor is pihentetek utoljára úgy rendesen?


Hahahaha

2015. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
80%
Ebben nektek kell egyet érteni. Mi mentünk idén májusban, 16 hónapos volt a kislányunk. Anyósomék vigyáztak rá. 100%-ig megbízom bennük, aludt már előtte is náluk. Imádja őket. Persze eszembe jutott és hiányzott mint ahogy a férjemnek is, de rohadt jól esett délig dögleni a szobában esti fürdőzésre menni, nyugodtan megebédelni kettesben. Jövőre is megyünk, nekünk szükségünk van rá a kislányom meg nyaral egyet a szeretett nagyszülőkkel. Sőt mi havonta el szoktunk menni kettesben este amikor valamelyik nagyszülő átjön és fürdeti altatja.
2015. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
75%
10-es, te komplett vagy? Itt nem pénzről van szó, hanem arról, hogy a férj kettesben szeretne kicsit pihenni a feleségével. Pihenni. Ugye tudod, hogy az egy 1 éves mellett nem megy? Nem ördögtől való ám az, ha egy pár még a gyerek születése után is szeretne kettesben lenni, ápolni a kapcsolatukat.
2015. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 10-es! Rosszul olvastad. A férj nem azt szeretné, hogy adják árvaházba, hogy a te értelmezésedben nem akarja felnevelni, hanem 3 napra menne PIHENNI, nem, nem a szeretőjével, hanem a feleségével. Gondolom, rájuk is fér, cirka kb 2 éve nem lehetett hasonlóban részük.....

Gondolom, még neked sem, mert ha el kell magyarázni, hogy egy 1 éves jelenléte hogy befolyásol egy wellness hétvégét, akkor te még tuti nem voltál.

Kedves kérdező! Ne hallgass azokra, akiknek sem pénzük, sem lehetőségük ilyenre, ők állítják be úgy, hogy ők nem mozdulnának ki a gyerek nélkül.

2015. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hú :). Mindkét oldal érveihez van hozzáfűzni valóm:

- Nem felejtem el, hogy nő is vagyok, nincs arról szó, hogy nőként nem adnék meg mindent a páromnak, csak az elutazást még korainak tartom és ennyi. De el fogok gondolkodni azokon amit írtatok, lehet hogy tényleg nekem kéne megtanulnom elszakadni.

- A másik oldalnak pedig üzenném, hogy azért álljatok meg. Megvédeném a férjemet, NINCS szó arról, hogy a teher lenne neki a fiunk, nagyon jó apa, imádja, sokat foglalkozik vele, nem csak megcsinálta és nem foglalkozik vele.


Igazatok van, hogy nem jó, hogy ezen vitatkozunk. Azt mondja, hogy legyek kicsit lazább, és lehet hogy igaza is van, de egyelőre nagyon nehéz elképzelnem a kicsi nélkül 3 napot, elvégre elég hosszú ideje minden napot vele töltöttem így vagy úgy. :D

2015. aug. 27. 14:09
 17/37 anonim ***** válasza:
11%
Mikor szexeltünk utoljára? Tegnap, ha kíváncsi vagy! :P Nem 30 éves a gyerek, hanem 12 hónapos, van egy"kis" különbség a kettő között. 2gyerekes anya vagyok, és semmi ilyenből nem hagyjuk ki, nem azért vállaltuk 2-t is, hogy anyámnak még2-t fel keljen nevelnie. Aki éretlen a gyerekneveléshez, az "élvezze ki" még az életet, van gumi és tabletta. ^^
2015. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
27%
13-as vagyok. Ja és vele is mentünk nyaralni, de akkor olyan helyre ahol ő jól érzi magát. Egy wellness szálloda nem az.
2015. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
76%

bizony ha két napot a nagyinál van akkor már anyád neveli.

szánalmas hozzáállás, azért majd engedd el kicsit a kezét, ezekből lesznek az életképtelen kölykök :D

2015. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj Kérdező! Itt valóban arról van szó, hogy neked kell megtanulnod egy picit elszakadni a gyerekedtől. Nem könnyű, mindannyian átmentünk ezen, de hidd el, hogy szükséges. Neki szinte biztos, hogy semmi gondja nem lesz azzal, ha a nagyszüleivel tölt 3 napot, neked a nehezebb, de hidd el, hogy nagyon megéri erőt venni magadon.
2015. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!