Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit fog mondani a védőnő? Van...

Mit fog mondani a védőnő? Van egy kis Yorkim. Nem szeretik ha kutya van a lakásban úgy tudom, külön szobába meg nem tudom tenni őket.

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le! Ebbe nem szólhat bele! A te dolgod,hogy milyen állatot tartasz és hol,ehhez semmi köze a védönönek! Esetleg tanácsot adhat,de mást nem.
2010. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, a védőnő tanácsolhat, de te nem vagy köteles megfogadni. Nem szabhatja meg, hogy tartasz állatot, vagy sem. Nyugi.

ҝ

2010. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem fog szólni. A bébinek pedig, ami fontosabb, semmi baja nem lesz tőle.

Amíg érkezik a bébi, addig szoktassátok a kutyust a változásokhoz, ne csak akkor, amikor már hazamentek vele.

Ha megszületett, a kórházból vigyetek haza valami babaillatút, addig is, míg haza nem mentek.

Nem lesz semmi gond, sőt, a gyermek toleráns lesz az állatokkal, ha együtt nőnek fel.


Nálunk macska volt/van, semmi bajuk, senkinek. Terhesség alatt is volt.

2010. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tengerimalac van kettő, és nappal általában ki vannak engedve. A védőnő még örült is neki, hogy legalább a fiam szeretni fogja az állatokat.:) Amúgy meg látja, hogy tiszta a lakás, nincs kosz, a malacok sem betegek, a ketrec tiszta, így nincs is mibe belekötnie. De szerencsém is van, mert a mi védőnénink nagyon rendes és segítőkész.
2010. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólhat bele, hagyd békén a kiskutyádat, maradjon minden úgy mint eddig.

Nálunk két tengerimalac van, mikor kijött a védőnő csak annyit kérdezett, nem ugranak-e ki megharapni őt :D (vérmalacok)

2010. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi védőnőnk nem szereti az állatokat de engem ez nem igazán érdekel!Törpeuszkárom van tiszta mindig a lakás rendben van!Semmi köze hozzá!:)
2010. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem tiltja, hogy állatot tarts a lakásban (pláne kutyát, mert ha még disznó lenne, az azért más :D). Az én védőnőm utálja a kutyákat, ő mindig mondta a magáét, hogy a kutya nem egészséges a gyereknek, de ez hülyeség. Igazából csak annyi, hogy ő fél a kutyáktól, és ha jött, mindig rámparancsolt, hogy zárjam be a kutyát a konyhába.
2010. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)

Csak féltem hogy tehet is ellene valamit.

Már csak pár napom van, gyorsan rendbe is tettem a kutyust kicsit öcsis lett a drágám de édes :)

2010. márc. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!