Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszvesz kérdés? Nem értek...

Teszvesz kérdés? Nem értek egy dolgot?

Figyelt kérdés
Ha licitálok egy ruhára,ami 1 óra múlva véget ér,de szeretnék mást is,ami viszont csak napok múlva,akkor az eladó megvárja,míg minden licitemnek lejár az ideje,vagy hogy megy ez?A segítség-ben nem találtam meg ezt.
2010. márc. 11. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérheted hogy várja össze a licitjeidet!
2010. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lejár az aukció megkapod az eladó elérhetőségét és jelezned kell felé, hogy most csak ezt az egy árut szeretnéd megvenni vagy szeretnél tőle még mást is. A legtöbb eladó ezt megérti és megvárja a másik áru licitének a végét és egyben postázza neked vagy esetleg lezárja hamarabb az aukciót ha kéred, de ezt neked kell vele megbeszélni.
2010. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ha nincs ott,hogy személyes átvétel,akkor is megkérhetem erre?És mindezt a termékkel kapcsolatos kérdésekben ugye?
2010. márc. 11. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze az aukció lezárása előtt is megbeszélheted vele a dolgokat a ,,termékekkel kapcsolatos kérdéskeben" vagy mint mondtam utána e-mailben. Természetesen személyesen is átveheted ha neked az jobb.
2010. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2010. márc. 11. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze,ha nem írta,hogy személyes átvétel,akkor is rákérdezhetsz.Viszont nem köteles biztosítani azt(mivel nem tüntette fel).Én a "saját oldalamon"leírtam,hogy nyugodtan bevárhatják a különböző időpontokban lejáró liciteket,de ha lehet,ezt előre közöljék.
2010. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!