Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitol fugg, hogy szoptatás...

Mitol fugg, hogy szoptatás alatt\utan le tudok e majd fogyni?

Figyelt kérdés
Hizekony alkat vagyok es sajnos hiaba az odafigyelés,sokat hiztam a terhesség alatt.Van aki bárhogy próbálta,nem sikerult lefogynia szülés utan?Rettegek ettol.A szulesig kibírom,hogy balna lettem,de felek hogy utana nem fogok tudni lefogyni.
2015. szept. 9. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
mindenki le tud fogyni!!! akaratero kerdese...
2015. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném az akaraterőt még elméleti tudással és korrekt orvosi kivizsgálással.


Tanulni kell az egészséges életmódról, a helyes, nem diétás, hanem HELYES táplálkozásról és a korrekt, egyénre szabott sportról.


Le lehet fogyni akaraterővel és koplalással is, csak nem egészséges, és nem érdemes.

2015. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

nem az volt a kerdes hogyan foggyon le kedves masodik. valoban osszetett a dieta kerdese, de itt most be menjunk bele az egeszseges etkezes fontossagaba, hogy valaki egyaltalan utananezzen a temanak szinten akaratero kerdese :) altalabab mar idaig sem jutnak el sokan :)


amugy erre mindig mondtam mar sokszor itt a forumon is hogy borzaszto egyszeru fogyni: kevesebb legyen a bevitt kaloria mint az elhasznalt. nins semmi titok, varazslat, ennyi az egesz:) es ehhez nem kell koplalni, sem egeszsegtelenul etkezni, szerintem vezessen mindenki aki fogyni akar etkezesi naplot, 1 nap alatt megfigyelheti mikor, es mivel mennyi rengeteg felesleges kaloriat visz be.

2015. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az elsővel 20 kg-ot híztam.

Szoptatás alatt lement 14, az a 6 kg viszont tartósan megmaradt sajnos.

2015. szept. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mikor terhes vagy ugye valóban 2 helyett eszel de az a baj hogy nem tudod pontosan mennyit kell, a gyomor megnyúlik és mindig többet akarsz enni igy felszedsz olyan zsírt is aminek semmi köze nem lesz a terhességhez és ezért nem fog lemenni ezt orvosoktól kell megkérdezd hogy a babának miből és hány kclara van szüksége és ugy kell egyél se többet se kevesebbet és nagyon enyhe mozgás, és ezt komolyan sokan megilyednek hogy túlsúlyosak lesznek szülés után és tulzásba viszik

[link] kiszánmolhatod hogy neked mennyi táplálékra van szükséged és orvosoktól érdeklődsz hogy a babának mennyire van szüksége

2015. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!