Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Támogatnád-e, hogy kötelezővé...

Támogatnád-e, hogy kötelezővé tegyék, már a születéskor a kórházban az apasági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Megelőzve ezzel a "kakukkfiókák" nevelését valamint a gyerek érdekében is,hiszen számos genetikai betegség kezelésében fontos tudni,hogy ki a biológiai apa.

2015. szept. 15. 08:07
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
68%

"És az férfi,honnan tudja,hogy még ki feküdt a nőjén?"


Miért nem választ olyan nő a férfi, akinek elhiszi, hogy ki feküdt rajta?

Ha papírral bizonyítják, hogy ő az apa, akkor minden rendben?

Én kivágnám azt a pasit, aki ilyen vizsgálatot kér tőlem. Ezzel a lendülettel.

2015. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
82%
Felesleges pénzkidobásnak tartam, ennél fontosabb dolgokra nincs pénz és ez elég drága dolog, hogy csak úgy mindenkinek megcsinálják. Az a kis százalék, akiknél erre szükség van, azok csak fizessék saját maguknak.
2015. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
16%

Abszolút támogatnám! Eddig is rengeteg konfliktus elkerülhető lett volna és szerintem minden apuka nyugodtabb lenne ha 100% tudhatná, hogy valóban övé a gyerek, ez a gyerek hasznát is szolgálná nem csak a szülőkét.


Én meg egyébként az olyan nőt vágnám ki habozás nélkül, aki nem vállalná ezt, mert ott akkor már valami gyanús..;)

2015. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
60%

Előbb támogatnám, hogy az erre szánt pénzből felújítsák a kórházakat, és ne úgy érezze a kismama, hogy 1930-ban van egy lepukkant szülőszobán.

De több okból sem támogatnám.

1, Mi van akkor, ha a nő előre közölte a párjával, hogy lehetséges, hogy nem ő az apa, de a férfi ennek ellenére sajátjaként neveli fel, és megállapodnak, hogy nem kell teszt, jobb ha nem is tudják meg az igazat?

2, Ki az állam, hogy ilyen szinten beletúrjon a családok magán szférájába? Majd ha a nő félrement, akkor oldja meg ő, meg legyen a saját lelkiismeretén a dolog, hogy bevallja, vagy sem, esetleg majd a érjével eldöntik, akarnak-e tesztet, ha fentáll a megcsalás gyanúja.

3, Ahogy fentebb írtam, ennél értelmesebb dolgokra is lehetne azt a pénzt költeni.

2015. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
69%

"Eddig is rengeteg konfliktus elkerülhető lett volna ..."


A te beteg környezetedben biztos így van.

De ez nem az átlag.

A normális emberek biztosak abban, hogy a feleségük nem megy félre. Aki meg beteg kapcsolatban él, ne vállaljon gyereket!

2015. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
68%
13-as, nem gyanús, csak képzelj el egy x éves házasságot, ahol a nő sosem ment félre, mégcsak fel sem merülne benne ilyen, aztán a kórházi ágyon az apuka közölné vele, hogy tesztet azonnal, mert ki tudja ki az apa? Hát nekem is sz*rul is esne, ha a férjem ilyet feltételezne rólam.
2015. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem feltételezés kérdése.. A szó elszáll, tudjuk hogy van ez... De a papir viszont megmaradna és a gyerek érdekeit is szolgálná a későbbiekben az, ha biztosan tudhatná hogy ki az apja... Ez tiszta sor szerintem és ezt csak az olyan nők nem akarják megérteni akiknek titkolni valójuk van. Ami meg a félrelépést illeti, a nők nem is szoktak ilyet tenni ugye?? na nehogy már...
2015. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
82%

Aki bizonytalan, vagy nagyon tudni szeretné, az csináltasson. Senki sem tartja vissza.

De ne állami pénzen csináltassuk már, kérem...


Aki ennyire támogatná, az csináltatott már apasági vizsgálatot? Gondolom, igen, azért ilyen lelkes. :)

2015. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%

"A normális emberek biztosak abban, hogy a feleségük nem megy félre."


Gyanítom, hogy a te környezeted lehetett nagyon beteg ahol nevelkedtél, ha csak ennyi intelligencia jutott neked.

2015. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
81%

3 gyerekem van, mindhárom a férjemtől. Ha tőlem ilyet kért volna bármelyik gyereknél, akkor bizony belementem volna, és amint a papír is igazolta, hogy ő a biológiai apa, úgy kivágtam volna, mint macskát sz@rni. Ha nem adok rá okot, akkor ne gyanusítgasson. Ha gyereket vállalok valakivel, az is merjen annyira, és bízzon bennem annyira, hogy nem feltételez ilyeneket. Ha ilyen mértékben bizalmatlan, akkor mi nem vagyunk egymásnak valók.

A gyerek meg max azt tudná, hogy XY nem az apja, de a DNS teszt azt nem fogja megmondani, hogy a szomszéd Béla, a postás, vagy anyu főnöke az igazi apa. Ha meg apuka kételkedik, akkor fizessen, minden értelemben.

2015. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!